Autor Tema: Kantić touristik, Tešanj - Razno/Diskusije  (Posjeta: 674241 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline mate

  • Legenda
  • *
  • Postova: 3986
    • Profil
Odg: Kantić touristik, Tešanj - Razno/Diskusije
« Odgovori #30 u: 17 07, 2017, 07:56:27 prijepodne »
S KT i KL me situacija podsjeca na prijevoznika u HR - Darojkovic i Darojkovic Promet, dva brata se razdvojila...a i slicno se i  u Bissu desavalo...

Offline nick

  • Član
  • *
  • Postova: 377
    • Profil
Odg: Kantić touristik, Tešanj - Razno/Diskusije
« Odgovori #31 u: 24 07, 2017, 18:53:11 poslijepodne »
Kakva je kod njih trenutno situacija sa putnicima, nakon silinih promjena na linijama i ogromne konkurencije?

Offline The_Dubster

  • Administrator
  • Legenda
  • *
  • Postova: 11017
    • Profil
Odg: Kantić touristik, Tešanj - Razno/Diskusije
« Odgovori #32 u: 24 07, 2017, 19:15:23 poslijepodne »
Koliko vidim povratka karta za Beč iz Sarajeva je 40 eura?!

Offline AndrejBosnaBVB

  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
    • Profil
Odg: Kantić touristik, Tešanj - Razno/Diskusije
« Odgovori #33 u: 02 08, 2017, 16:53:37 poslijepodne »
Kakva je kod njih trenutno situacija sa putnicima, nakon silinih promjena na linijama i ogromne konkurencije?

Situacija je klasicno za kantica, putnika uvijek ima...neki dan ih vidim u Ulmu 2 setre S 431 DT, pune k'o šibica, nema mjesta za prtljagu, 1 dio su čak ubacili samo onako u bus..što se dalo zaključiti da ima dosta ljudi :) Konkurencije ima, to je činjenica, ali su i karte kod Kantica pojeftinile tako da opet imaju prioritet u mom izboru s kim da putujem.

Offline Busfahrer

  • Vozač Autobusa
  • Član
  • *
  • Postova: 338
    • Profil
Odg: Kantić touristik, Tešanj - Razno/Diskusije
« Odgovori #34 u: 02 08, 2017, 17:18:01 poslijepodne »
Mislim da je Kantic najbolji izbor ipak, ne idem cesto ali ubjedljivo najbolji autobusi, najcesci polasci, povoljne cijene...
Autobusi kod Kantica izgledaju opticki perfektno tako da je automatski i manja mogucnost za kontrolu.
Sto se tice vozaca ja imam dobra iskustva mada busom ne idem tako cesto a kad idem koristim liniju za Hamburg, tako da ne znam kako je na drugim linijama.

Sto se tice putnika sad nije problem nikom, ali sta ce biti kad prodje sezona

Offline starliner

  • Novi član
  • *
  • Postova: 60
    • Profil
Odg: Kantić touristik, Tešanj - Razno/Diskusije
« Odgovori #35 u: 02 08, 2017, 17:27:01 poslijepodne »
Kantić radi dobro prvenstveno zbog presjedanja, kao i globtour.. Mislim na to da autobus koji krene za Dortmund kupi putnike i za Berlin... Tako se sastanu 2-3 autobusa i svaki bude pun.. Naravno sto se tice voznog parka tu je vrh, sto se tice vozaca ima svasta.. Kome ne smetaju presjedanja, i guzve definitivno je vrh ponude, s obzirom na cijenu...

Offline nick

  • Član
  • *
  • Postova: 377
    • Profil
Odg: Kantić touristik, Tešanj - Razno/Diskusije
« Odgovori #36 u: 02 08, 2017, 18:04:11 poslijepodne »
Ja sam u subotu oko ponoci na Bregani vidio 5 buseva u pravcu Slovenije. Prilicno sam se iznenadio da je toliko buseva bilo za Njemacku. Ako uzmemo jos i jutarnje linije koje bude ranije na Bregani bilo je minimalno 8 komada taj dan... A u petak su iz Njemacke za Bosnu imali 9 buseva
« Zadnja izmjena: 02 08, 2017, 18:04:47 poslijepodne od nick »

Offline Busfahrer

  • Vozač Autobusa
  • Član
  • *
  • Postova: 338
    • Profil
Odg: Kantić touristik, Tešanj - Razno/Diskusije
« Odgovori #37 u: 02 08, 2017, 18:26:49 poslijepodne »
Kantić radi dobro prvenstveno zbog presjedanja, kao i globtour.. Mislim na to da autobus koji krene za Dortmund kupi putnike i za Berlin... Tako se sastanu 2-3 autobusa i svaki bude pun.. Naravno sto se tice voznog parka tu je vrh, sto se tice vozaca ima svasta.. Kome ne smetaju presjedanja, i guzve definitivno je vrh ponude, s obzirom na cijenu...

Ne znam da li si u pravu, ja mislim da Dortmund iz Tuzle ide oko 12, a Berlin oko 16h. Moguce da putnici sa ove nove linije preko Banja Luke presjedaju u bus za Berlin. Mislim da se presjedanje radi na linji za Calw.
To oko ponoci na Bregani je vjerovatno ova nova linija preko BL i moguce Berlin, mada je ta linija isla ranije na Sentilj
« Zadnja izmjena: 02 08, 2017, 18:28:42 poslijepodne od Busfahrer »

Offline starliner

  • Novi član
  • *
  • Postova: 60
    • Profil
Odg: Kantić touristik, Tešanj - Razno/Diskusije
« Odgovori #38 u: 02 08, 2017, 18:32:45 poslijepodne »
(U prethodnom postu sam zaboravio napisati da je Globtour u pitanju), koji je uvezao Dortmund - Berlin i Hamburg .. Na isti fazon  radi i Kantić na određenim polascima...

Offline Marko NS

  • Legenda
  • *
  • Postova: 1825
    • Profil
Odg: Kantić touristik, Tešanj - Razno/Diskusije
« Odgovori #39 u: 03 08, 2017, 01:16:59 prijepodne »
Steta sto vise ne voze zajedno svakako.
Dosta ih hvale kako su ljubazni i kako im je usluga dobra .
Ja mislim da su oni mozda najjaci iz BIH za inostranstvo ali vi to znate bolje  :D

Offline Irizar Century

  • Legenda
  • *
  • Postova: 3251
    • Profil
Odg: Kantić touristik, Tešanj - Razno/Diskusije
« Odgovori #40 u: 04 08, 2017, 15:49:38 poslijepodne »
Nova linija za Njemačku
« Zadnja izmjena: 04 08, 2017, 15:51:52 poslijepodne od Irizar Century »
Armin Vučić

Offline nick

  • Član
  • *
  • Postova: 377
    • Profil
Odg: Kantić touristik, Tešanj - Razno/Diskusije
« Odgovori #41 u: 05 08, 2017, 15:37:59 poslijepodne »
Gledam na njihovom facebooku satnice ove linije. Krecu u 13:30 iz Jajca i budu u 20:30 na granici, strasno  :o
Pretpostavljam da se onda spaja sa Sarajevo-Frankfurt i sluzi da malo izazivaju Globtour, Optimu, Cicka i ostale

Offline The_Dubster

  • Administrator
  • Legenda
  • *
  • Postova: 11017
    • Profil
Odg: Kantić touristik, Tešanj - Razno/Diskusije
« Odgovori #42 u: 05 08, 2017, 17:24:41 poslijepodne »
satnice su im inače strašne, ali je cijena dobra, pa sad ko putuje na njemu je da odluči - jeftino ili ekspresno :D

Offline Marko_BL417

  • Legenda
  • *
  • Postova: 7351
    • Profil
Odg: Kantić touristik, Tešanj - Razno/Diskusije
« Odgovori #43 u: 05 08, 2017, 23:23:32 poslijepodne »
Dobio sam info od vozača sa da u firmu stiže nekoliko 531DT i dvije 519-ke

Inače za Kantićeve vozače sve pohvale, komunikacija sa putnicima, tačnost, udobnost... sve je za 10

Offline muky205

  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
    • Profil
Odg: Kantić touristik, Tešanj - Razno/Diskusije
« Odgovori #44 u: 05 08, 2017, 23:45:14 poslijepodne »
neki dan vidjena setra bez seme bijela sad da li je 517hd ili je 519 nisam  dovoljno dobro vidio jer je bila malo udaljena ali su njihovi soferi vozili i bila je tabla da je kantic