Prevoznici iz Bosne i Hercegovine > Ostali prevozi i teme

Prevoz radnika

<< < (39/43) > >>

Marko_BL417:
Ali ima samo 650000 na satu, nađi bus koji je 20 godina star a koji ima takvu kilometražu da je u lošem stanju. Možda 1 od 10

Vadiš iz konteksta, što ne komentarišeš ovo da busevi koji su prevalili i 2-3 miliona i išli s linije na liniju, ništa im ne fali niti su sjedišta dirana

I nije sigurno vozač uzeo da uništava enterijer, niti se pootkidalo samo od sebe

MAN464:
Ja ako sam dobro shvatio ovo je bus od hidroelektrane? Stoga prevozi radnike vec 20 i kusur godina ljudi ulaze i izlaze, po svakakvom vremenu itd itd pa je trošenje sasvim normalno, pogledajte samo koliko ima novijih buseva npr2006 godina s istom ili malo vecom kilometrazom pa su im sicevi presvlaceni nista cudno, na kraju krajeva to je potrosna roba i svakako je pozeljno i dobro ih osvjeziti s vremena na vrijeme, a i svaka firma ce svako nekoliko godina, ili cak nakon svake sezone vaditi siceve i obaviti dubinsko pranje autobusa. U ove setre enterijer se meni (po slikama) cini pristojan, s godinama normalno fali koja plastika i ovi drzaci za pice su olabavljeni ali nista strasno, a i sicevi su bome neudobni, ko u vecine setri gt (prigradski).
A i sumnjam da bi neko iz istočne Hercegovine uzeo autobus samo za sportaše i to jos u ona doba kad je kostala uf uf .


BVB

The hicMe:
Bukom prom Vlasenica

The_Dubster:
Hidrogradnja

Marko_BL417:

--- Citat: MAN464 - 16 06, 2023, 07:55:29 prijepodne ---Ja ako sam dobro shvatio ovo je bus od hidroelektrane? Stoga prevozi radnike vec 20 i kusur godina ljudi ulaze i izlaze, po svakakvom vremenu itd itd pa je trošenje sasvim normalno, pogledajte samo koliko ima novijih buseva npr2006 godina s istom ili malo vecom kilometrazom pa su im sicevi presvlaceni nista cudno, na kraju krajeva to je potrosna roba i svakako je pozeljno i dobro ih osvjeziti s vremena na vrijeme, a i svaka firma ce svako nekoliko godina, ili cak nakon svake sezone vaditi siceve i obaviti dubinsko pranje autobusa. U ove setre enterijer se meni (po slikama) cini pristojan, s godinama normalno fali koja plastika i ovi drzaci za pice su olabavljeni ali nista strasno, a i sicevi su bome neudobni, ko u vecine setri gt (prigradski).
A i sumnjam da bi neko iz istočne Hercegovine uzeo autobus samo za sportaše i to jos u ona doba kad je kostala uf uf .

--- Kraj citata ---

Kontam, samo nisam htio spamat temu, ali skonto sam te, može bus imati 5000 km, protok putnika kroz isti čini svoje

Eh evo jednog mališe uslikanog za vikend u Banjaluci, mislim da je isto HET-ov











Koje bi mogao biti godište?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju