Razno > Autobuske linije

BiH - Srbija

(1/26) > >>

The_Dubster:
Spisak redovnih linija iz Bosne i Hercegovine za Srbiju:
http://www.mkt.gov.ba/dokumenti/redovi_voznje/default.aspx?id=2117&langTag=bs-BA

Miki Machak:
Nekad u srećno vreme dok nisu naši biznismeni iz Niš ekspresa počeli da tupe patku i mi smo održavali u kooperaciji sa Bosancima linije ka BiH koliko se sećam I. Sarajevo sa Kondorom, Zvornik sa Drinatrans i Banjaluku sa Neobasom ako se tako zove firma jedino je Beograd-Višegrad išao samostalno.
Možda nije tema baš za to ali čisto da otrgnemo zaboravu.

Lzr:
Pre je dosta SRB prevoznika vozilo za BIH, ali se sve to promenilo od kada je donesen zakon da prevoznik iz inostranstva ne moze da kupi putnike izmedju gradova u drugoj drzavi. To govorim najvise za NS, jer NS-BL linije  mnogo vecim delom prolaze kroz Bosnu, govorim za linije koje idu na Raču. Danas, jedini prevoznik iz Srb koji ide iz NS za BL je Auto kodeks(Kikinda-Prijedor u koop sa Fenixom iz Prijedora), i to noću, dok su pre tu bili Aleksa Tours, Autobanat, ATP Vojvodina, za Doboj je čini mi se išao Severtrans, a i Srem Expres je imao neku liniju za BIH

Manas:
Izgleda da Kantic otvara linije iz Sarajeva za Beograd i Novi Sad.

Bzzz1:
Pitanje je koliko je to isplativo,jer za Beograd saobraćaju već Lasta,Lastra,Aroma,Transprodukt,Kondor,CTS IS,Alamanis...Jedino ako bude isao preko Tuzle,jer svi ostali idu preko Zvornika
A za Novi Sad ja mislim da vozi jedino Jadran Line/Star Bus.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju