Autor Tema: Pitanja korisnika vezana za rad foruma  (Posjeta: 265547 vremena)

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline The_Dubster

  • Administrator
  • Legenda
  • *
  • Postova: 11016
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #300 u: 20 06, 2020, 21:41:55 poslijepodne »
Dani,
prvo - post u temi Pravila je obrisan. Slučajno sam ostavio otključanu temu, jer nije namjenjeno da tamo bude postova članova.
drugo - post ti je cenzurisan. Pazi na pisanje.
treće - forum je na dobrovoljnoj bazi, hoš'-neš' Bangladeš!
četvrto - niko nije bez oraha u džepu, tako obrati pažnju na sebe i svoj rad i doprinos ovdje pa onda drugim sudi

PETO - PRAVILA SU UVIJEK BILA TU, ALI JE MOJA GREŠKA ŠTO SAM DOPUSTIO DA SE PRAVI CIRKUS I ŠTO SAM DOZVOLIO DA SE TA ISTA PRAVILA NE POŠTUJU. Sad kad se malo steglo - onda prpa, frka... Mi ovakvi, mi onakvi... E pa sad ima da se poštuju pravila, pa ćemo će 'ćerat...


i za kraj da citiram Manasa:
Citat: Manas
administracija je tu da odluci jesu li slike za forum ili ne. 
Dakle, jasno sve definisano. Biće brisano, objašnjavano, upozoravano. Pa što je dobro proći će, što nije zna se... A ako se nastavi sa lošim postovima i nakon upozorenja - ima i za to mjera. Opet propisana pravilima. Dakle, nije nikakva samovolja ili što se meni nešto prohtjelo. Gospodo, sami ste zakuhali nepoštivanjem ranijih pravila.



Sa ovim postom diskusija o ovoj temi je završena. Svaki idući post o ovome će biti obrisan, jer nema potrebe dalje polemisati. Imate pp.

Offline Marko_BL417

  • Legenda
  • *
  • Postova: 7351
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #301 u: 27 06, 2020, 02:51:05 prijepodne »
1. U podforumu Kantić, napraviti posebnu temu za Kantić Exclusive. Kako sam shvatio to su dve firme čiji je vlasnik isti, kao što je slučaj sa Autoprevozom i Neobasom, pa oba prevoznika imaju posebnu temu (ovo bi trebalo uraditi i sa njemačkim odnosno švajcarskim dijelom firme).

2. U pravila o slikanju dodati da slike ne smiju biti pretamne ni presvijetle (preblijede) već da budu što prirodnijih boja i da se to koriguje u photoshopu ali ne pretjerano, da se djeluje previše vještački.

Offline The_Dubster

  • Administrator
  • Legenda
  • *
  • Postova: 11016
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #302 u: 27 06, 2020, 20:24:04 poslijepodne »
1. Pošto ima samo jedno vozilo Excluziv ne bi bio neka sreća... A ovo za njemačku i švicarsku firmu bi trebalo razmotriti... AP i Neobas nisu slični, pošto je ipak na AP više vozila.

2. Ovo ako se ne podrazumjeva dosad e onda ne znam stvarno... U svakom slučaju, ako vidimo da je nešto preblijedo ili pretamno - zna se...
« Zadnja izmjena: 28 06, 2020, 11:53:48 prijepodne od The_Dubster »

Offline Manas

  • Vozač Autobusa
  • Legenda
  • *
  • Postova: 1143
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #303 u: 27 06, 2020, 22:27:48 poslijepodne »
Adnane, ne citiraj zadnji post ;)

Offline The_Dubster

  • Administrator
  • Legenda
  • *
  • Postova: 11016
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #304 u: 28 06, 2020, 11:55:12 prijepodne »
Opomena pred ban članu The_Dubster!
Poštivanje pravila se odnosi na SVE članove!

Halalite, desi se.

Offline Marko NS

  • Legenda
  • *
  • Postova: 1825
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #305 u: 31 07, 2020, 03:28:56 prijepodne »
Imam jedan predlog ako se slazu i ostali clanovi zajedno sa Administratorima naravno , ne zelim da pametujem samo je moj predlog.
Mislim da Srbija Tours zasluzuje da bude ona pod tema a ne u sekciji R-Ž posto su jako napredovali u zadnjih nekoliko godina i zasluzili su svojom velicinom to mesto po meni.
Neka kazu i ostali clanovi svoje misljenje  :)

Offline mate

  • Legenda
  • *
  • Postova: 3982
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #306 u: 31 07, 2020, 06:58:44 prijepodne »
Iskreno prije bi tu ubacio Fudeksa i Dunavprevoz nego STI...tako da ako se ostaje na ovom broju izdvojenih mislim da nema potrebe ubacivati...

Offline Marko NS

  • Legenda
  • *
  • Postova: 1825
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #307 u: 31 07, 2020, 14:14:01 poslijepodne »
Dunavprevoz sam zaboravio i oni zasluzuju pored Srbija Toursa to mesto , po meni Srbija Tours zasluzuje to mesto vise od Fudeksa iz razloga sto im Euro 6 vozila zauzimaju vise od 85 % voznog parka i posle Kantica imaju ubedljivo najvise Setri 517 HDH.

Offline mate

  • Legenda
  • *
  • Postova: 3982
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #308 u: 31 07, 2020, 16:03:31 poslijepodne »
Bre druže, ne opterećuj se teškim stvarima, idi uživaj ljeto je...

A o tome tko bi gdje trebao biti smješten, to je malo ozbiljnija rasprava, jer ima dosta nelogičnosti, znam kolika se digla halabuka oko BiH dijela, neki su privatnim interesima pogurani, a neki koji su trebali biti nisu uvršteni...tako da oko toga se napravi dosta subjektivnog dojma...

Preteške su to teme za vikend a k tome i praznični za dio BiH članova (kojima ovim putem izražavam čestitke povodom Kurbam Bajrama - Bajram šerif mubarek olsun)...

Offline Marko NS

  • Legenda
  • *
  • Postova: 1825
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #309 u: 31 07, 2020, 18:52:50 poslijepodne »
Ja se ne opterecujem bas nicim nego sam to predlozio zato sto je to ta firma zasluzila svojim napredkom a ne sto me placaju kao svog lobistu ovde da izlobiram to mesto.
A i nismo toliki neandertalci da se pravi svadja oko toga , zato sam i trazio i druga misljenja.
I sretan praznik svima koji slave :)

Offline The_Dubster

  • Administrator
  • Legenda
  • *
  • Postova: 11016
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #310 u: 31 07, 2020, 20:34:20 poslijepodne »
Citat: mate
znam kolika se digla halabuka oko BiH dijela, neki su privatnim interesima pogurani, a neki koji su trebali biti nisu uvršteni...tako da oko toga se napravi dosta subjektivnog dojma...

S ovim se ne bih mogao složiti.
Bila je javna diskusija, javni prijedlozi, dovoljno vremena za iznijet plus/minus za svaku firmu i dovoljno vremena za glasanje. Članovi su birali. Tako da ti ovo nije nikako na mjestu.


A što se tiče SRB dijela - iskreno, aktivnst je pala na dva do tri člana i nema je dovoljno da bi se isplatilo sada radit prevelike reorganizacije u tom dijelu.

Offline ja5ko

  • Član
  • *
  • Postova: 421
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #311 u: 31 07, 2020, 21:01:33 poslijepodne »
Hvala na cestitkama za praznik.
Imam jedan prijedlog u vezi velikih prevoznika u regionu ne znam kakk ce zvucati kad bi napravili jednu rubriku sa najvecim prevoznicima na balkanu na primjer top 5 prevoznika na balkanu ili tako nesto.

Offline The_Dubster

  • Administrator
  • Legenda
  • *
  • Postova: 11016
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #312 u: 31 07, 2020, 23:50:32 poslijepodne »
da me niko ne razumi pogrešno, ali naziv foruma je BHBus, tako da...

nije loša ideja, ali za neki reginalni forum i slično, ali ovdje je jasno ko je u prvom planu. Ponovo napominjem - da me pogrešno ne shvati neko.

Offline Marko NS

  • Legenda
  • *
  • Postova: 1825
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #313 u: 01 08, 2020, 01:53:22 prijepodne »
Da shvatam to da je pala aktivnost , samo sam mislio da je to lakse izvodljivo ali svakako nema veze :)



Steta sto niko nije uslikao za Forum Kanticevog Tourismo stvarno mu prelepo stoji sema , ako neko stigne neka ga uslika.

Offline mate

  • Legenda
  • *
  • Postova: 3982
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #314 u: 01 08, 2020, 08:39:51 prijepodne »
Tebi svaka cast, drzis prijevoznike iz SRB ovaj period na zivotu  sa svojim odlicnim slikama...

A sto se tice Kantica, brutala izgleda, jednom sam ga sreo na A3...