Prevoznici iz ostalih država > Prevoznici iz ostalih zemalja

Dubova Reisen, Munchen (D)

(1/5) > >>

tomo:

Dubova Reisen e.K.
Aziz Dubova
Ratoldstr.20
80995 München
Telefon:+49 (0) 171 78 78 421+49 (0) 176 29816492
E-Mail:info@dubova-reisen.de




The_Dubster:
Sinoć im je bijela petica HDH bila u Sarajevu

tomo:
Kolega, temu sam otvorio jer imaju autobusa i vise nego dovoljno za otvaranje teme... I bit će slika još.... a ima ih već prehtodno , što od tebe što od mene po raznim temama.....Iznenadilo me da imaju 415 GT-HD u vp, a inače poznati po S 500....ali boja tog autobusa je fenomenalna.... možda se ne može tako shvatiti preko fotke (ok ja volim plavo), ali ovo je nešto predivno..... Imam slika i 517HDH i bijelih i orange HD, dok iskopam postavit ću...  ali inače, vrlo jednostavno su šiptarski neprijatni..... Uočenim fotografiranjem odmah "skaču", prijete batinama (mo'š mislit u DE :D ) ....  Mislim da se oni i Shpejtimi otimaju oko kolača...Imaju slične polaske..... Ali ovi imaju stvarno dobar vozni park i msm da rade i za dosta agencija u DE.....A Barivela je No.1 u tome.... puno se još toga nađe kvalitetnog u košu.....

Busfahrer:
Imaju oni i 315HD, prije par mjeseci sam ih vidio u HR na liniji.
Oni voze i za Allgäu Express, tj liniju od München HBF do Memmingena

The_Dubster:
Pošto nisam mogao izdvojiti postove pa spojiti sa temom, moram slike iz teme Prevoznici iz Njemačke ovako prenijeti.

Autor: enes, 21 05, 2017



moje slike od 10 09, 2018






 



malo razočaravajuće da se na ovakvom busu štedilo pa da nema vertikalno otvaranje bunkera, al et...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju