Prevoznici iz ostalih država > Čazmatrans Grupa

Čazmatrans Vukovar - Razno/Diskusije

(1/10) > >>

Marko_BL417:
 
Čazmatrans Vukovar d.o.o.
Vinkovačka 50
32000 Vukovar
tel.:+385 32 432 162

Tema namjenjena za diskusiju i ostale informacije vezane za ovu kompaniju.



--- Citat: mate - 11 06, 2021, 23:14:44 poslijepodne ---

--- Kraj citata ---

Baš je lijep ovaj City... lijepa boja

Doki21:
Inače RJ Županja je od početka prošle godine pod ČZM Vukovar I u Županju je otišao određen broj autobusa od ČZM Vukovar konkretno 3 Conecto-a
2 starlinera
1 N1216HD
1 Neoplan Trendliner
1 man regio
1 feniksbus
1 setra S415GT
1 Neoplan N1116
1 Renault Master on je nasljeđen od ČZM Nove
I jedan Conecto je napustio ČZM Vukovar I našao je mjesto u ČZM RJ Kutina bivši VU-370-CR

Da ne bi bilo zabune RJ Županja više ne postoji to je sve sad pod Vukovarom a busevi koji su bili u RJ Županja oni su prebačeni u druge radne jedinice osim dva kombija Grb.914. I 919.

mate:
2 Feniksa su u Županji - VU641DS i VU207EB...
Inače s obzirom na manji broj putnika na lokalnim linijama, silni minibusevi u ČZM Vukovar su pun pogodak, posla ima za njih na svakodnevnoj bazi, a isto tako, pojedini su opremljeni i za duže turističke vožnje

Irizar Century:

--- Citat: Doki21 - 10 01, 2022, 12:02:37 poslijepodne ---Mrcine danas na AK VU( možda jednom od njih zadnja godina u ČZM VU ko zna)


--- Kraj citata ---
I izgleda da je kuglica pala na sivog da napusti ČZM VU.
Ali vjerovatno će bit nekih novina umjesto njega.

Doki21:
I mislio sam da će taj otić jer je ipak najduže od svih skylinera u ČZM  VU,a i godine su ga polako sustigle mislim odličan je to bus za godine super je održavan i sve ali opet nekako čini mi se da je u najlošijem stanju od ostala 2

Kad se sjetim kad je imao prelijepa kožna sjedala koja su nažalost presvučena u tapacirung,ali opet u zadnje vrijeme je stalno na lokalu nepamtim kad je zadnji put vozio za ZG liniju.

Inače najvjerojatnije će bit zamijenjen Setrom S431 ili S531DT  vidjet ćemo još pošto koliko znam pričalo se da bi S531DT trebala doc u 2.mjesecu a S431DT prije nje i da su dvije S431DT u ZG u servisu za ČZM jedna za Novu jedna za VU,obje bi trebale vozit flix linije vjv za Frankfurt...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju