Autor Tema: Pitanja korisnika vezana za rad foruma  (Posjeta: 265517 vremena)

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Mladen APKD

  • Mlađi član
  • *
  • Postova: 116
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #315 u: 01 08, 2020, 13:28:27 poslijepodne »
Citat: mate
znam kolika se digla halabuka oko BiH dijela, neki su privatnim interesima pogurani, a neki koji su trebali biti nisu uvršteni...tako da oko toga se napravi dosta subjektivnog dojma...

S ovim se ne bih mogao složiti.
Bila je javna diskusija, javni prijedlozi, dovoljno vremena za iznijet plus/minus za svaku firmu i dovoljno vremena za glasanje. Članovi su birali. Tako da ti ovo nije nikako na mjestu.

Ma daj Adnane , ne obaziri se , vidis da pokusava da isprovocira marka , ali on nije "zapaljiv" kao neki

Marko je ovdje par puta naglasio da nije za tu opciju da originalna "Boccova" tema ode u dijelove jer je u statistici foruma imala respektabilnu poziciju po broju pregleda i po broju postova , ali neki ovdje izgleda moraju provocirati i praviti se " pametni " , ne mogu bez upadica !!

Offline mate

  • Legenda
  • *
  • Postova: 3982
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #316 u: 01 08, 2020, 14:41:02 poslijepodne »
Kolega, ja ne znam jel ovdje vlada demokracija i sloboda govora...Znaci ja ne smijem izraziti svoje misljenje bez da netko ne digne kljuku...
Ja sam samo napisao svoje misljenje o svemu i kraj price, ne znam zašto se potencira nekakav sukob. Bilo prošlo idemo dalje...

Offline Mladen APKD

  • Mlađi član
  • *
  • Postova: 116
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #317 u: 01 08, 2020, 16:06:07 poslijepodne »
Nista se ne potencira, fino normalno pricamo , a i Adnan je demantovao te tvoje tvrdnje .

Offline The_Dubster

  • Administrator
  • Legenda
  • *
  • Postova: 11016
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #318 u: 01 08, 2020, 16:16:41 poslijepodne »
Citat: mate
Kolega, ja ne znam jel ovdje vlada demokracija i sloboda govora...Znaci ja ne smijem izraziti svoje misljenje bez da netko ne digne kljuku...
Ja sam samo napisao svoje misljenje o svemu i kraj price, ne znam zašto se potencira nekakav sukob. Bilo prošlo idemo dalje...
Logično da je demokratija: Članovi predložili - članovi otvorili diskusiju - članovi dali prijedloge - članovi glasali.
Ja samo isprebacivao što je trebalo.

Sjeti se i kljake, kako kažeš, oko slika. Članovi su predložili da se nešto mjenja - članovi dali prijedloge - prijedlozi se usvojili...

Dakle nije do foruma ;)



S matom se slažem s ovim u vezi Marka.
Citat: mate
Tebi svaka cast, drzis prijevoznike iz SRB ovaj period na zivotu  sa svojim odlicnim slikama...

A sto se tice Kantica, brutala izgleda, jednom sam ga sreo na A3...




Citat: Marko NS
Da shvatam to da je pala aktivnost , samo sam mislio da je to lakse izvodljivo ali svakako nema veze
nažalost, da... nadam se da će biti bolje u budućnosti pa da onda imamo osnov za reorganizaciju tog dijela.

Offline Marko NS

  • Legenda
  • *
  • Postova: 1825
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #319 u: 01 08, 2020, 18:56:00 poslijepodne »
Hvala na pohvala takodje isto uzvracam, i da Mate ako stignes makar ti ga uslikaj stvarno vrhunski izgleda.
Imam par firmi uslikanih koje nemaju temu a da ne pravim temu sad samo za jednu sliku ako bi mogla neka tema da se napravi Ostali prevoznici iz Srbije  :)

Offline Marko_BL417

  • Legenda
  • *
  • Postova: 7351
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #320 u: 01 08, 2020, 19:11:39 poslijepodne »
Pa ako hoćeš postaviti sliku, otvori novu temu sa podacima

Ako nećeš ne moraš :D

Offline Irizar Century

  • Legenda
  • *
  • Postova: 3251
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #321 u: 05 09, 2020, 15:24:06 poslijepodne »
Dali administracija foruma može obrisati profil sa foruma ?


Sent from my SM-A105FN using Tapatalk

Armin Vučić

Offline The_Dubster

  • Administrator
  • Legenda
  • *
  • Postova: 11016
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #322 u: 05 09, 2020, 20:08:33 poslijepodne »
Moze.

Offline Irizar Century

  • Legenda
  • *
  • Postova: 3251
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #323 u: 05 09, 2020, 20:14:35 poslijepodne »
E onda bi zamolio administraciju da obriše moj profil


Sent from my SM-A105FN using Tapatalk

Armin Vučić

Offline The_Dubster

  • Administrator
  • Legenda
  • *
  • Postova: 11016
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #324 u: 05 09, 2020, 20:44:54 poslijepodne »
A administracija ti neće udovoljiti zahtjevu kao i ostalim koji su ranije trazili isto. Administracija nije forsirala registraciju, neće forsirati ni brisanje.

Offline Marko NS

  • Legenda
  • *
  • Postova: 1825
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #325 u: 25 10, 2020, 01:46:51 prijepodne »
Nesto zanimljivo i ne logicno , kad sam u Austriji preko telefona ne mogu na forumu da vidim slike a sad u Srbiji sve radi kako treba. Sta je u pitanju tu posto me je to jako ne logicno.

Offline mate

  • Legenda
  • *
  • Postova: 3982
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #326 u: 15 11, 2020, 18:04:41 poslijepodne »
Izgleda da je Postimage u banani, e sad da li na duže vrijeme ili samo imaju neki tehnički problem... :o

Izgleda da vanjski servisi za stavljanje slika više i nisu toliko pouzdani, nitko nije bio ni sluga Photobucketu, ali eto i on je završio tako kako je...Postimage je bio jedan od najtrivijalnijih programa za upload slika, a sad eto ni on ne šljaka
Ne znam kakve su tehničke mogućnosti ovog foruma i portala, ali da se uvede opcija direktnog stavljanja slika na forum bez vanjskih servisa, jel uopće to u vas izvedivo s obzirom na razne nestabilnosti u povijesti?
Ako se ima mogućnosti mislim da bi to bio i odličan potez, jer puno jednostavnije je na taj način stavljat slike

Offline The_Dubster

  • Administrator
  • Legenda
  • *
  • Postova: 11016
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #327 u: 16 11, 2020, 08:22:45 prijepodne »
Opcija direktnog postavljanja postoji uz doplatu i u teoriji je izvodljivo, ali u praksi jako teško.

Offline nick

  • Član
  • *
  • Postova: 377
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #328 u: 03 01, 2021, 17:25:25 poslijepodne »
Već dugo vremena me mogu da citiram post... Zna li neko do čega bi moglo biti?

Offline Marko_BL417

  • Legenda
  • *
  • Postova: 7351
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #329 u: 03 01, 2021, 17:46:42 poslijepodne »
I ja imam poteškoće pri izvođenju iste radnje, ali sam pronašao drugi način - klik na pregled -> klik na "umetanje citata" na postu koji želim da citiram.