Autor Tema: Autobusi nepoznatih vlasnika sa bh. registracijama  (Posjeta: 166958 vremena)

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline MAN464

  • Član
  • *
  • Postova: 380
    • Profil
Odg: Autobusi nepoznatih vlasnika sa bh. registracijama
« Odgovori #120 u: 11 10, 2021, 20:47:12 poslijepodne »
Ta bi trebala da je preko Autoherca stigla ima koja godina .

Offline student55

  • Član
  • *
  • Postova: 345
    • Profil
Odg: Autobusi nepoznatih vlasnika sa bh. registracijama
« Odgovori #121 u: 11 10, 2021, 22:15:42 poslijepodne »
prc kalabria

Ako je i ova ex kalabria a neki dan opalinka vidjena mozda kalabria ima nesto s Happy-jom.


Uređivanje posta od strane moderatora Marko_BL417
Razlog uređivanja: spajanje dva posta u jedan
« Zadnja izmjena: 12 10, 2021, 00:05:03 prijepodne od Marko_BL417 »

Offline Marko_BL417

  • Legenda
  • *
  • Postova: 7351
    • Profil
Odg: Autobusi nepoznatih vlasnika sa bh. registracijama
« Odgovori #122 u: 10 11, 2021, 18:44:24 poslijepodne »
Ponovo linija Banja Luka - Kneževo i ponovo bus bez obilježja prevoznika





Zna li se makar ko je bivši vlasnik?

Offline MAN464

  • Član
  • *
  • Postova: 380
    • Profil
Odg: Autobusi nepoznatih vlasnika sa bh. registracijama
« Odgovori #123 u: 10 11, 2021, 18:58:08 poslijepodne »
Ex Vincek a dosta njih je uvezao Jelić Tours među njima i jednu jako dobru Plavu Temsu. :)

Offline makljen1123

  • Član
  • *
  • Postova: 480
    • Profil
Odg: Autobusi nepoznatih vlasnika sa bh. registracijama
« Odgovori #124 u: 10 11, 2021, 23:31:07 poslijepodne »
Kad sam spominjao zutu Temsu kod Big tursa da je mozda prinova bice da je to ova.Bila je par dana kod njega i nema je vise.

Offline Slavisa

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *
  • Postova: 1412
    • Profil
Odg: Autobusi nepoznatih vlasnika sa bh. registracijama
« Odgovori #125 u: 16 11, 2021, 15:09:46 poslijepodne »
Ponovo linija Kneževo - Banja Luka - Kneževo, ponovo Transportova relacijska tabla i Transportov vozač te ponovo autobus bez ikakvih informacija na sebi

Temsa Safari SD ex. Panturist Osijek, ko ju je i kako uvezao, trenutno je nepoznato




Danas na polasku u 14:00H ponovo ova Temsa

Offline Mladen APKD

  • Mlađi član
  • *
  • Postova: 116
    • Profil
Odg: Autobusi nepoznatih vlasnika sa bh. registracijama
« Odgovori #126 u: 19 11, 2021, 13:57:03 poslijepodne »
Ponovo linija Kneževo - Banja Luka - Kneževo, ponovo Transportova relacijska tabla i Transportov vozač te ponovo autobus bez ikakvih informacija na sebi

Temsa Safari SD ex. Panturist Osijek, ko ju je i kako uvezao, trenutno je nepoznato




Danas na polasku u 14:00H ponovo ova Temsa

Nakon Mrkonjić Expressovog MAN-a Lion's Stara i Kalabrijine Opalinke, danas na liniji Kneževo - Banja Luka - Kneževo vidjeh ovu Setru, za koju ne znam čija je. Sad ostavljam sve manje šansi da MKT BiH određuje ovo, jer ne znam baš da bi MKT dozvolilo troma prevoznicima da voze jednu liniju. U prilog tome ide i to da su vozači Transportovi, kao i relacijska tabla. Mislim da je MKT zabranilo Transportu da vozi tu liniju samo svojim vozilima i da mu je naredilo da iznajmi/kupi pouzdanija vozila dok Happy Tours ne krene sa radom.

Pored ovoga ne treba isključiti još jednu mogućnost, skoro nemoguće ali... više puta je dokazano da je kod nas sve moguće... Možda su Transport i Happy Tours nekako povezani, pa su možda MAN, Temsica i ova Setra ustvari Happy Toursovi, a ono što su iz Happy Toursa govorili da im trebju doći busevi 2014. 2015. 2018. godište, to je možda mazanje očiju

Ne znam




Jel iko od vas vidi ove tablice na vozilima?

Offline makljen1123

  • Član
  • *
  • Postova: 480
    • Profil
Odg: Autobusi nepoznatih vlasnika sa bh. registracijama
« Odgovori #127 u: 01 12, 2021, 22:51:48 poslijepodne »
Ponovo linija Kneževo - Banja Luka - Kneževo, ponovo Transportova relacijska tabla i Transportov vozač te ponovo autobus bez ikakvih informacija na sebi

Temsa Safari SD ex. Panturist Osijek, ko ju je i kako uvezao, trenutno je nepoznato




Danas na polasku u 14:00H ponovo ova Temsa

Nakon Mrkonjić Expressovog MAN-a Lion's Stara i Kalabrijine Opalinke, danas na liniji Kneževo - Banja Luka - Kneževo vidjeh ovu Setru, za koju ne znam čija je. Sad ostavljam sve manje šansi da MKT BiH određuje ovo, jer ne znam baš da bi MKT dozvolilo troma prevoznicima da voze jednu liniju. U prilog tome ide i to da su vozači Transportovi, kao i relacijska tabla. Mislim da je MKT zabranilo Transportu da vozi tu liniju samo svojim vozilima i da mu je naredilo da iznajmi/kupi pouzdanija vozila dok Happy Tours ne krene sa radom.

Pored ovoga ne treba isključiti još jednu mogućnost, skoro nemoguće ali... više puta je dokazano da je kod nas sve moguće... Možda su Transport i Happy Tours nekako povezani, pa su možda MAN, Temsica i ova Setra ustvari Happy Toursovi, a ono što su iz Happy Toursa govorili da im trebju doći busevi 2014. 2015. 2018. godište, to je možda mazanje očiju

Ne znam




Jel iko od vas vidi ove tablice na vozilima?

Knezevo divlji zapad.Ispade sad gora situacija nego sto je bila,jedne te iste tablice se vrte po vozilima  razlicitim a  pitanje kako su ih i uvezli tj da li su ih i registrovali🤦‍♂️

Offline Marko_BL417

  • Legenda
  • *
  • Postova: 7351
    • Profil
Odg: Autobusi nepoznatih vlasnika sa bh. registracijama
« Odgovori #128 u: 24 12, 2021, 17:01:51 poslijepodne »
Sjeća li se neko MAN-a SR 280 (srednjepodni) ili FRH 362 (visokopodni) ne mogu se sjetiti kakav je bio, uglavnom onaj stari MAN u Bakićevoj šemi, eno ga parkiran na izlazu iz Trebinja prema Dubrovniku. Zna li neko gdje je bio poslije Bakića, da li Dodik Tours možda

Evo ga ponovo na istom mjestu, snimljen prije par dana, a od kad sam ga prvi put vidio prošao sam tuda ukupno 5 puta poslije toga (i još isto toliko u povratku) i nisam ga vidio ni na Aleksinoj Međi, kako inače zovu to mjesto gdje je raskrsnica za HN, niti bilo gdje drugdje

Znači nepoznato je ko je sadašnji vlasnik nakon Bakića i dal je uopšte bio kod Bakića ili je neko c/p šemu



Izvor: youtube.com

Offline Busfahrer

  • Vozač Autobusa
  • Član
  • *
  • Postova: 338
    • Profil
Odg: Autobusi nepoznatih vlasnika sa bh. registracijama
« Odgovori #129 u: 24 12, 2021, 17:59:37 poslijepodne »
Imao je Bakic Mana, mislim da je MAN posle Bakica bio kod APBL i dalje je na vratima pisalo Bakic i adresa u Njemackoj.
To je bilo prije 15ak god

Offline Manas

  • Vozač Autobusa
  • Legenda
  • *
  • Postova: 1143
    • Profil
Odg: Autobusi nepoznatih vlasnika sa bh. registracijama
« Odgovori #130 u: 25 12, 2021, 08:11:35 prijepodne »
Ja sam ga prije cca 4 godine vidio u Gackom na stanici, bio je na nekoj lokalnoj liniji. Da li je bio kod Jugoprevoza ili nekog drugog, ne sjecam se.

Offline Servistrans_belmynn

  • VIP
  • Legenda
  • *
  • Postova: 3299
    • Profil
Odg: Autobusi nepoznatih vlasnika sa bh. registracijama
« Odgovori #131 u: 19 02, 2022, 18:28:36 poslijepodne »



Offline The hicMe

  • Legenda
  • *
  • Postova: 2967
    • Profil
Odg: Autobusi nepoznatih vlasnika sa bh. registracijama
« Odgovori #132 u: 05 03, 2022, 23:50:53 poslijepodne »
Citat: damir fido
Ovaj je slikan poodavno u Tuzli a neki dan sam ga vidio u Barama kod Tuzle u jednom dvoristu sa istim tablama.

Ovaj je kod Bissa završio?
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

Offline The_Dubster

  • Administrator
  • Legenda
  • *
  • Postova: 11016
    • Profil
Odg: Autobusi nepoznatih vlasnika sa bh. registracijama
« Odgovori #133 u: 07 03, 2022, 08:01:20 prijepodne »
tako je, dugo je bio parkiran kod tog privatnog lica i završio je kod Bissa

Offline The hicMe

  • Legenda
  • *
  • Postova: 2967
    • Profil
Odg: Autobusi nepoznatih vlasnika sa bh. registracijama
« Odgovori #134 u: 14 05, 2022, 17:53:32 poslijepodne »
ex Autoprijevoznik Delić


neka firma iz Kaknja ja mislim, ne sjećam se
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!