Autor Tema: Pitanja korisnika vezana za rad foruma  (Posjeta: 268746 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline amfan

  • Mlađi član
  • *
  • Postova: 161
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #210 u: 30 08, 2019, 23:01:26 poslijepodne »
Već sam to probao prvi put, nije ništa poboljšalo.

Offline Irizar Century

  • Legenda
  • *
  • Postova: 3258
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #211 u: 31 08, 2019, 23:29:26 poslijepodne »
Pregledavajući forum Autobusi.org naletim na temu "Hrvati prije nego što su postali Hrvati ili nakon što su bili Hrvati" što označava autobuse hrvatskih prijevoznika prije dolaska u Hrvatsku ili nakon što su napustili Hrvatsku a temu je otvorio kolega Dreamwalker.

Pa mogli bi smo i mi tako započet i za naše autobuse ?

U temi na Autobusi.org su većinom korištene slike sa Bus Bilda ili slićnih sajtova ali je tema veoma interesantna.

Kakvo je mišljenje ostalih članova i moderatorskog tima o ovom ?


Poslano sa mog EVA-L09 koristeći Tapatalk
« Zadnja izmjena: 31 08, 2019, 23:30:09 poslijepodne od Irizar Century »
Armin Vučić

Offline m_junuzovic

  • Član
  • *
  • Postova: 313
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #212 u: 01 09, 2019, 00:18:43 prijepodne »
Dobra ideja IC, ja sam za.

Nevezano za ovo, želim iskoristiti priliku da pohvalim brendiranje firme Clissa, iako nisam nikad imao priliku da se vozim s njima po meni trebaju biti uzor bh. prevoznicima od kojih većina nema ni web stranicu. Lijepo uređena i informativna web stranica sa podacima o firmi, vozilima, uslugama koje nude i kontaktnim informacijama a busevi su svi unikatno ali opet prepoznatiljivo brendirani, te stvari relativno malo koštaju a znače dosta. Sve pohvale!

Offline akz

  • Mlađi član
  • *
  • Postova: 201
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #213 u: 01 09, 2019, 08:11:29 prijepodne »
Pregledavajući forum Autobusi.org naletim na temu "Hrvati prije nego što su postali Hrvati ili nakon što su bili Hrvati" što označava autobuse hrvatskih prijevoznika prije dolaska u Hrvatsku ili nakon što su napustili Hrvatsku a temu je otvorio kolega Dreamwalker.

Pa mogli bi smo i mi tako započet i za naše autobuse ?

Poslano sa mog EVA-L09 koristeći Tapatalk

A jel imas kakvu svoju ideju, a ne kopirati s drugih foruma...de malo inovativnosti...komotno mozes otvoriti temu neuspjesni pokusaji slikanja...

Offline Irizar Century

  • Legenda
  • *
  • Postova: 3258
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #214 u: 01 09, 2019, 10:39:52 prijepodne »
MJUNUZOVIC

Odlićno kolega, sačekat ćemo mišljenja ostalih članova i moderatora.

Ja već imam pripremljen neki materijal na računaru ali opet nisam htjeo ništa na svoju ruku otvarati.
« Zadnja izmjena: 01 09, 2019, 10:44:31 prijepodne od Irizar Century »
Armin Vučić

Offline Dreamwalker

  • Novi član
  • *
  • Postova: 62
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #215 u: 01 09, 2019, 11:55:05 prijepodne »
Pregledavajući forum Autobusi.org naletim na temu "Hrvati prije nego što su postali Hrvati ili nakon što su bili Hrvati" što označava autobuse hrvatskih prijevoznika prije dolaska u Hrvatsku ili nakon što su napustili Hrvatsku a temu je otvorio kolega Dreamwalker.

Pa mogli bi smo i mi tako započet i za naše autobuse ?

U temi na Autobusi.org su većinom korištene slike sa Bus Bilda ili slićnih sajtova ali je tema veoma interesantna.

Kakvo je mišljenje ostalih članova i moderatorskog tima o ovom ?


Poslano sa mog EVA-L09 koristeći Tapatalk

Hvala na pohvali i drago mi je da ti je tema zanimljiva. U skupljanje podataka i istraživanje uloženo je puno vremena i truda. Svi postavljeni autobusi (iz mojih postova) su provjereni na više mjesta. Tako da ako mislite radit tu temu, u temi ne bi trebalo biti mjesta za pretpostavke u stilu: "Ovo bi trebalo biti..." ili "Pretpostavljam da je ovo...".
E sad, dolazimo i do još jedne stvari oko koje se ja nisam htio puno miješati u zadnje vrijeme. To je kvaliteta slika. Kvaliteta slika mora biti dobra ili odlična. Upravo zbog ovakvih tema i  gledatelja (pratitelja) iz drugih zemalja je bitno da je slika odlična. To diže reputaciju samom forumu s kojeg se slika uzima. Kao što si spomenuo, slike uzimam samo tamo gdje su kvalitetne. I na ovom forumu bilo bi dosta materijala za temu na autobusi.org, naravno, ako autorima fotki odgovara da se uzme slika (ili slike) i napiše autora i izvor :)
« Zadnja izmjena: 01 09, 2019, 12:04:12 poslijepodne od Dreamwalker »

Offline nick

  • Član
  • *
  • Postova: 378
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #216 u: 01 09, 2019, 12:24:56 poslijepodne »
Pregledavajući forum Autobusi.org naletim na temu "Hrvati prije nego što su postali Hrvati ili nakon što su bili Hrvati" što označava autobuse hrvatskih prijevoznika prije dolaska u Hrvatsku ili nakon što su napustili Hrvatsku a temu je otvorio kolega Dreamwalker.

Pa mogli bi smo i mi tako započet i za naše autobuse ?

Poslano sa mog EVA-L09 koristeći Tapatalk

A jel imas kakvu svoju ideju, a ne kopirati s drugih foruma...de malo inovativnosti...komotno mozes otvoriti temu neuspjesni pokusaji slikanja...
A ko si ti ovdje akz? Dezurni serator napaceni, isfrustrirani? Tvoje slike su vrh!
« Zadnja izmjena: 01 09, 2019, 12:25:12 poslijepodne od nick »

Offline Marko_BL417

  • Legenda
  • *
  • Postova: 7350
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #217 u: 01 09, 2019, 12:37:17 poslijepodne »
Slažem se i ja, odlična ideja Dreamwlker
« Zadnja izmjena: 01 09, 2019, 12:37:41 poslijepodne od Marko_BL417 »

Offline akz

  • Mlađi član
  • *
  • Postova: 201
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #218 u: 01 09, 2019, 12:58:15 poslijepodne »
Pregledavajući forum Autobusi.org naletim na temu "Hrvati prije nego što su postali Hrvati ili nakon što su bili Hrvati" što označava autobuse hrvatskih prijevoznika prije dolaska u Hrvatsku ili nakon što su napustili Hrvatsku a temu je otvorio kolega Dreamwalker.

Pa mogli bi smo i mi tako započet i za naše autobuse ?

Poslano sa mog EVA-L09 koristeći Tapatalk

A jel imas kakvu svoju ideju, a ne kopirati s drugih foruma...de malo inovativnosti...komotno mozes otvoriti temu neuspjesni pokusaji slikanja...
A ko si ti ovdje akz? Dezurni serator napaceni, isfrustrirani? Tvoje slike su vrh!

Moje dvije slike koje sam objavio ovdje su ipak puno bolje nego sto doticni objavi...a vi imate ovdje malo vise seratora...to ako se netko napizdi kad se kaze da slika ne valja, to je drugi par opanaka...a i citaj malo bolje u nekoliko navrata sam napisao zasto ne slikam...ne da mi se svaki puta ponavljati...

A sto se tice ove ideje, kolega je na org forumu to proveo odlicno do detalja...zar se toga ovdje nitko nije mogao sam sjetiti, vec se vidjelo kako je on to doktorirao na HR forumu...
« Zadnja izmjena: 01 09, 2019, 12:59:24 poslijepodne od akz »

Offline Marko_BL417

  • Legenda
  • *
  • Postova: 7350
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #219 u: 01 09, 2019, 13:14:28 poslijepodne »
Pa šta, gledaj to sa pozitivne strane, na način da ste nekome uzor.

Kakve su ti misli, takav ti je i život, reče Otac Tadej (ovo kažem nevezano za veru i naciju), umjesto da ideš s tim da ste nekome dali ideju, ti samo nešto kritikuješ i uvijek se buneš. Treba nekad gledati i sa vedrije strane ;)

Offline mate

  • Legenda
  • *
  • Postova: 4110
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #220 u: 01 09, 2019, 15:27:02 poslijepodne »
Normalno da ćemo biti uzor, ipak su tu godine i godine rada i truda, ja sam pr.od 2008. registriran kao član na autobusi.org a i jedan od moderatora sam na Forumu, a ima kolega koji imaju i duži staž od mene na Forumu (koliko neki članovi nemaju ni godina još)...

Ne znam samo zašto svi pizdite na starijeg kolegu AKZ koji je objasnio zašto ne slika, a dobro je i rekao nikome se ne smije reći da slika ne valja, odmah svi dižu nos i misle da su svi protiv njih da je to velika tzv. belosvetska urota...Jedini član moderatorskog tima ovdje koji je lupio šakom o stol i krenuo u obračun s lošim slikama je Semir i na tome mu ja skidam kapu, zato što čovjek razumije što je loša slika i čemu nije mjesto na forumima...Također zahvaljujem i pojedinim članovima koji također razlikuju dobro od lošeg (Hare, Dani, Hicme, Belmin...)

Već sad kad se predlaže otvaranje jedne teme, predložit ću i ja jednu, ali koja nema veze s prethodnim postovima o ex.vlasnicima...Kratko i jasno, predlažem da se otvori tema, u kojoj bi se ukazalo na dobre i loše slike, tipa kako doći do dobre slike ili upozoriti zašto je određena slika loša i zašto joj nije mjesto na forumu (u nas u EU postoji jedna varijacija na tu temu slikanja, i bome je pojedinim članovima to jako dobro došlo, pogotovo onima koji misle da sliku trebaju odmah bubniti na forume čim ju uslikaju).

LP i mirnu nedjelju želim.

Offline The_Dubster

  • Administrator
  • Legenda
  • *
  • Postova: 11068
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #221 u: 01 09, 2019, 19:55:59 poslijepodne »
ja iskreno nisam za tu temu, jer kao što reče nekoi - ne vjerujem da smo dovoljno još ozbiljni i informisani za takvo nešto.

Ali ako većina želi - bujrum, možemo krenuti pa ćemo vidjeti kako će ići.


ja sam dosad imao par takvih slika, ali sam te slike rasporedio u odgovarajuće teme prevoznika.

Offline Servistrans_belmynn

  • VIP
  • Legenda
  • *
  • Postova: 3372
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #222 u: 01 09, 2019, 20:19:17 poslijepodne »
Ja sam ZA
Sviđa mi se ideja za novu temu 😁

Offline amfan

  • Mlađi član
  • *
  • Postova: 161
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #223 u: 01 09, 2019, 21:19:13 poslijepodne »
Forum me danas izbacio kad sam nekome išao poslati PP. Ne planiram se više truditi postavljati slike jer očito nema smisla.

tomo

  • Gost
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #224 u: 01 09, 2019, 22:22:50 poslijepodne »
I kod mene isto sranje, niti ti mogu poslati PP, a o uploadu slika da i ne govorim...
To sto ja postavljam slike, ne znaci da nisam nasao alternativno rjesenje, preko mobitela... ali dvostruko mi oduzima moje dragocjeno vrijeme....