Pričaonica > Svaštara

Chat tema

(1/61) > >>

Amer:
Poštovanje, zanima me što vi vozači/organizatori forsirate od muzike u autobusu?

Ja sam u prvoj ekskurziji imao mješovitu populaciju, omladine - starijih zena tako da sam skidao novijih par za voznje baš (Viki - Mogu Mogu, Rodjendan i itd), bilo ih je i od Stoje, Mile Kitica, Juzni vjetar uglavnom jer njih najvise slusam tako da, bilo je i solo pjesama.

starliner:
Krkanluku, turbofolku kojekakvim remix-ima, DJ-ima nije mjesto u autobusu!!

Dani:
Mislis? Organizujem putovanja vise godina. I imao sam dosta grupa. I uvjek imam snimljene svakakve muzike. I uvjek ispunjavam zelje svima. Naravno da cu i "krkanluk" pustit, i remixe i sve, jer ce ti putnici poslije opet ic samnom ako im ispunim zelje. Tako se opusti atmosvera u busu i na samom putovanju narocito kad je to duzi put. Na usb-u uvjek imam i par epizoda lud zbunjen normalan i to uvjek rado gledaju. Sta vise, na neka od putovanja sam nosio harmoniku, gitaru, svirao te kako ti kazes krkanske, i stare dobre narodnjake, i vjeruj mi zadovoljstvo putnika je mnogo lijep osjecaj. Pa se ti putnici opet vrate meni na sljedecem putovanju. To je zadovoljstvo. Takodjer zadovoljstvo je i kad organizujes neko putovanje, objavis reklamu i u startu znas da imas 10-15 ljudi koji sigurno idu zbog tebe, tvoje organizacije i vrlo bitnog faktora a to je to ispunjavanje zelja.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk

Bzzz1:
Danas za utakmicu Belgija-BIH vozili:
Hare,Suki Tours,CTS(belgijance),Suza,SuperStar,Konjic Bus,Kondor,Posusje bus,Hukic Tours,Gips Tuzla,PPZ Zavidovici

Irizar Century:
Koji su autobusi vozili znaš li

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju