Prevoznici iz Bosne i Hercegovine > GLOBTOUR MEĐUGORJE

Globtour - Razno/Diskusije

(1/35) > >>

Semir:

GLOBTOUR Međugorje
Industrijska zona b.b.
Međugorje
tel. 00387(0)36/653-250
www.globtour.com

Tema za diskusiju u vezi svih stvari koje se tiču firme Globtour Međugorje.

Molimo vas da diskutujete na kulturan način i po bontonu te sa valjanim argumentima.

Vaš BHBus tim.

nick:
Izgleda da Globtour vozi sada sam sve Touringove linije za Njemacku. Krecu svaki dan u 09:00 iz Sarajeva i povezuju citavu  Njemacku. Tuzlu takodjer izgleda sami voze isto svaki dan u 10:30
Sarajevo ide na Brod kao i dosada

Busfahrer:
Proslu subotu sam vidio dva TT Mana na A9 iz Münchena u pravcu Nürnberga to je vj Berlin i Hamburg sto znaci da i TT sad vozi sam. Ovo sad je mislim katastrofa pa 4 prevoznika svakodnevno idu iz Tuzle za Njemacku, plus Berlin, plus Hamburg.
Tj 5 linija jer Kantic ima jutarnju svakodnevno za München i Augsburg

nick:
Vrijeme ce pokazati, ja licno sam skeptican za cjelokupnu situaciju. Globtour je i prije zajedno sa TT i Bricicem vozio iz Tuzle za Njemacku, ali iz Sarajeva nisu nikad. Ocito pocinju voziti sve linije za Njamcku sto je CTS drzao, Dortmund, Hamburg i Berlin.
A iz Sarajeva, Zenice i Doboja sad ima polazaka za Njemacku kao prigradska linija

The_Dubster:
Evo zvaničnog saopštenja pristiglog na naš fb:

Postovani,

Sutra, u subotu 17. 06. '17. pocinjemo svakodnevno voziti nove autobusne linije iz Sarajeva u 09:00 sati, i to kao ekskluzivni partner Touringa za cijelu BIH.
Povezujemo time dodatno Konjic, Sarajevo, Zenicu, Doboj, Derventu, Bos. Brod sa svim
Kljucnim gradovima u Njemackoj na pravcima:
1. Muchen - Stuttgart - Frankfurt - Koln -Dortmund.
2. Munchen- Nurnberg - Hannover Hamburg.
3. Munchen - Leipzig - Berlin.

Preporucamo rezervacije i kupnju karata putem interneta na www.globtour.com, cime izbjegavate ljetnje guzve, gubljenje vremena na salterima autobusnih kolodvora, a time dodatno stedite i novac uz apsolutnu sigurnost kupnje internetom. Naravno, na raspolaganju Vam je i nase ljubazno prodajno osoblje u 15-tak nasih ureda u Bosni i Hercegovini.

Ovime zaokruzujemo nasu povezanost cijele BIH sa Njemackom, sto podrazumijeva pravce
1. Tuzla - Brcko
2. Doboj - Sarajevo
3. Banjaluka - Mostar - Neum
4. Velika Kladusa - Bihac - Kljuc

Svim korisnicima nasih usluga se zahvaljujemo na povjerenju i zelimo da sretno stignu do svojih odredista.

GLOBTOUR, SALINEA & DEUTSCHE TOURING

Rajko Zelenika, gen. manager

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju