Prevoznici iz ostalih država > Prevoznici iz Makedonije

Hak bus, Tetovo

<< < (2/3) > >>

Servistrans_belmynn:




Marko NS:
Prelepa Setra prema Nemackoj :)
Setra 517 HDH.

mate:

Marko_BL417:
1700 km linija

Ima tu dobrih 27-28 sati puta, možda se čak posada i mijenja negdje u Sloveniji

Super slika

mate:
Mislim da je ovaj puta linija trajala i blizu 48 sati. ovaj vikend je bila teorija relativnog kaosa prema Zapadu, pojedini busevi su kasnili skoro pa i 24 sata, pogotovo jučer - tipa Vector koji u Zg u normalnim okolnostima dođe između 7 i 9 h, umjesto jučer u to doba, došao je jutros oko 6 h u ZG. Mislim da su probijena sva moguća vremena vožnje i sl., čisto sumnjam da je netko ostao ispravan u ovom kaosu.

Možda će me se krivo shvatiti ali izuzev Belmina ostatak BH ekipe je debelo podbacio...toliki prijevoznici i tolike gužve, nitko nije ništa sem Belmina popratio...Negdje sam naletio, da se spominju dojave i sl. - ljudi moji dojave vam mogu biti samo jedan segment praćenja stanja u prometu - imate sve moguće autoklubove - BiHAMK, HAK, AMSS, AMZS i njihove sustave kamera, iz iskustva vam govorim, nekad ovo puno više znači nego dojave...Da sam se ja oslanjao na dojave, dosta toga bi mi promaklo, nego se nekad ide i na osjećaj i iskustvo te se ode odraditi fotoshooting. Znaju se polasci i zna se kad što ide, pa ne košta ništa otići na neku poziciju i fotkati gužvu. (OT na ovom dijelu, ali već kad se spominju gužve da se i nadovežem na to)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju