Pričaonica > Predstavite se

Adis

(1/5) > >>

Adis:
Pozdrav dragi prijatelji. Kao sto i nickname kaze zovem se Adis, na prvom Forumu sam bio aktivan pod imenom Kassbohrer i evo nakon nekog vremena opet sam pozelio da se aktiviram i ucestvujem u radu Foruma. Za sebe mogu reci da sam jedan od onih koji su ispunili svoje snove, inace radim kao vozac autobusa u slovenskoj firmi Nomago, nesto vise od godine dana. To je relativno kratak period ali dosta toga se proslo, dozivjelo, vidjelo i naucilo, tako da smatram da cu moci doprinjeti ovoj nasoj zajednici. Dok skontam koji je najbolji nacin za upload bit ce i dosta slika.. 😉

The_Dubster:
Dobro došao prika!

Meni je jako drago da si ti jedan od par ljudi koji su rasli s nama i na kraju ispunili svoj cilj, a to je da sjednu za volan nekog od velikih momaka :D

radujemo se informacijama i slikama

Marko NS:
Dobrodosao na Forum i sa moje strane, sta vas bolje sluzi novi Man ili Mercedes. Ma da vidim da ste ste sad poceli i Setre da kupujete sto mi se svidja :D

Adis:
Dubster hvala ti na dobrodoslici 😊 radujem se razmjeni informacija i slika

Marko hvala i tebi 😉 o Nomagu cemo pricati detaljno u njihovoj temi a evo ovdje da odgovorim da sto se tice linijskog medjugradskog prevoza firma je vise orijentirana na Mercedes konkretno Intouro model.. a sto se tice turistickog i medjunarodnog linijskog saobracaja nedavno je stiglo 12 novih Manova.. ima i novih Tourisma, Setri, Neopkana ali u manjem broju. Ja sam imao priliku voziti oki 30 autobusa, od najstarijih i najlosijih do najnovijih i najboljih.. bit ce slike

Adis:
Uz Belminovu pomoc evo moja prva slika na Forumu 😉
inace sta sam jos mislio reci o sebi, imam 27 godina, iz Vel. Kladuse sam, strastveni ljubitelj biciklizma, neozenjen ali radi se i na tome hehe

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju