Autor Tema: Amer  (Posjeta: 19277 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Amer

  • Novi član
  • *
  • Postova: 89
    • Profil
Odg: Amer
« Odgovori #15 u: 19 07, 2017, 21:53:48 poslijepodne »
Hvala na prijedlozima.

Pa ne znam ni da li bi išta stigao u Augustu, pun mi je obaveza tako da još nisam siguran. Imat cu Vlasić na kraju godine abd i onda  cu u sljedecoj abd aktivnije organizovati a ovo u Augustu nisam siguran. Prijedlozi su extra, upisat cu ih vamo u rokovnik da imam zabiljezeno. Hvala još jednom!
15godišnjak na putu da postane Vozač Autobusa, abd.

Offline The hicMe

  • Legenda
  • *
  • Postova: 2967
    • Profil
Odg: Amer
« Odgovori #16 u: 19 07, 2017, 22:31:01 poslijepodne »
Moj prijedlog ti je sad u Augustu probati more, nesto tipa jednodnevni-dvodnevni izleti i to po niskoj cijeni a da nije Neum jer je tamo prevelika konkurencija. Iszo prijedlog da zoves po ZE-DO kantonu i tamo prema TZ i raspitujes se oko cijene, probas naci sto bolji bus za manje pare, neki stariji('95 i novije) ali da je ekstra ocuvan i ispravan i sto je najvaznije da ima klimu. Imas prijevoznika koji ce sigurno oboriti cijenu bar nekih 5% ako ce i dalje imati suradnju sa tobom i slicno.
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

Offline Marko_BL417

  • Legenda
  • *
  • Postova: 7351
    • Profil
Odg: Amer
« Odgovori #17 u: 19 07, 2017, 22:49:20 poslijepodne »
Jbh Mehiću nemaju svi pasoš, za Hravatsku, a Crna Gora je podaleko (sem Herceg Novog i Igala), a druga stvar, more košta... A i jebena je organizacija, trebaju se zvati hoteli, tražiti smještaj itd, osim ako se ne planira ići na jedan dan, ali i to je bez veze, u noć krenuti, ujutro stići na more, biti čitav dan, naveče krenuti nazad i stići ujutro kući, to bi ih, vjerujem, baš smorilo.

Sretno u daljem radu :)

Offline The hicMe

  • Legenda
  • *
  • Postova: 2967
    • Profil
Odg: Amer
« Odgovori #18 u: 19 07, 2017, 22:54:13 poslijepodne »
Pogledaj samo koliko je buseva u Neumu svaki vikend, bar 40-50, samo treba dobru cijenu i naci ces putnike sigurno. A ja sam bio isplanirao trodnevni izlet u H. Novi i bas je povoljno za naci smjestaj, smjestaj je nasim ljudima najmanje vazna stvar jer tamo su nasi ljudi najmanje, niko me provodi dane na moru lezeci u sobi ili apartmanu i onda navece u grad. Imao sam extra cijenu i vec sam nasao 70% putnika koliko mi je trebalo da pokrijem sve troskove ali sam zbog privatnih problema odustao.
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

Offline Amer

  • Novi član
  • *
  • Postova: 89
    • Profil
Odg: Amer
« Odgovori #19 u: 19 07, 2017, 23:19:39 poslijepodne »
Poenta je u tome što sam ajmo reći još početnik u ovome, nisam toliko ni usavrsio, tek nakon par ili više jednodnevnih isplanirat cu visednevne, jer dok se ne usavršim u običnim, ne zelim ni planirati veće. Hvala opet!
15godišnjak na putu da postane Vozač Autobusa, abd.

Offline Amer

  • Novi član
  • *
  • Postova: 89
    • Profil
Odg: Amer
« Odgovori #20 u: 16 09, 2017, 14:23:01 poslijepodne »


Biss-toursov.  8)
15godišnjak na putu da postane Vozač Autobusa, abd.

Offline Manas

  • Vozač Autobusa
  • Legenda
  • *
  • Postova: 1143
    • Profil
Odg: Amer
« Odgovori #21 u: 16 09, 2017, 14:51:45 poslijepodne »
Jedna odlicna prica, procitao sam sve, svaka cast na trudu  :) Sto se polaganja tice, nemoj odustajati od svojih snova, i meni je to zelja citav zivot i evo 8 mjeseci vec vozim bus..Ne kajem se iako sam prosao trnovit put, sada je mnogo lakse.. Sve u svemu sretno :D

Offline Marko_BL417

  • Legenda
  • *
  • Postova: 7351
    • Profil
Odg: Amer
« Odgovori #22 u: 16 09, 2017, 15:08:39 poslijepodne »
Kad je Isuzu bio autobus ::) :-X ;)

Offline Amer

  • Novi član
  • *
  • Postova: 89
    • Profil
Odg: Amer
« Odgovori #23 u: 16 09, 2017, 19:00:48 poslijepodne »
Jedna odlicna prica, procitao sam sve, svaka cast na trudu  :) Sto se polaganja tice, nemoj odustajati od svojih snova, i meni je to zelja citav zivot i evo 8 mjeseci vec vozim bus..Ne kajem se iako sam prosao trnovit put, sada je mnogo lakse.. Sve u svemu sretno :D

Zahvaljujem kolega, naravno, treba proci vremena i vremena do tog ispunjenja no to je sada glavni cilj u zivotu. Skola je malo teza no drzim se toga da budem dobar u tome, da ne iznevjerim ono sto sam cekao. Sad sam na pauzi oko tih ekskurzija, skola i obaveze, sljedeca je zakazana za mart-april, i to posjeta nekom gradu, otom-potom.

Kad je Isuzu bio autobus ::) :-X ;)

Veoma pametno i mudro misljenje.  ;D
15godišnjak na putu da postane Vozač Autobusa, abd.

Offline Manas

  • Vozač Autobusa
  • Legenda
  • *
  • Postova: 1143
    • Profil
Odg: Amer
« Odgovori #24 u: 16 09, 2017, 21:24:06 poslijepodne »
Na Suzi su mnogi ispekli zanat pa onda sjeli u Neoplana i MANa... 😉

Online Dani

  • VIP
  • Član
  • *
  • Postova: 348
    • Profil
Odg: Amer
« Odgovori #25 u: 16 09, 2017, 22:21:04 poslijepodne »
Ti to iz iskustva ? Heheh. Neka neka vidim ja tebe Neoplane sad ganjas

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk


Offline Amer

  • Novi član
  • *
  • Postova: 89
    • Profil
Odg: Amer
« Odgovori #26 u: 23 10, 2017, 18:34:18 poslijepodne »
Preporuka za posjetit grad u ovo vrijeme

Premišljam se o kombinaciji Travnik-Vlašić, vaše misljenje?
15godišnjak na putu da postane Vozač Autobusa, abd.

Offline Irizar Century

  • Legenda
  • *
  • Postova: 3251
    • Profil
Odg: Amer
« Odgovori #27 u: 23 10, 2017, 18:42:23 poslijepodne »
Odlično ali ako već ideš na Srednju Bosnu mogao si staviti Travnik,Vlašić i Jajce.


Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Armin Vučić

Online Dani

  • VIP
  • Član
  • *
  • Postova: 348
    • Profil
Odg: Amer
« Odgovori #28 u: 23 10, 2017, 18:45:53 poslijepodne »
Samo ti Vlasic i Travnik i imaces raje. Ako ukljucujes i Jajce onda moras s nocenjem i odma manje raje. Jer prevelik je smor u jednom danu otic u Jajce bit sat dva i onda na Vlasic.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk


Offline Irizar Century

  • Legenda
  • *
  • Postova: 3251
    • Profil
Odg: Amer
« Odgovori #29 u: 23 10, 2017, 19:04:52 poslijepodne »
U Jajcu sigurno ima više mjesta za posjetiti  i pogodno je za grupe i parking autobusa.

Vodopad, Muzej II zasjedanja AVNOJ-a, Stari grad, čaršija, Katakombe, Plivsko jezero, Mlinčići

U Travniku brzo dosadi gust saobračaj i gužva a i nema se par lokacija za vidjeti a za Vlašić neznam.

« Zadnja izmjena: 23 10, 2017, 19:06:54 poslijepodne od Irizar Century »
Armin Vučić