Prevoznici iz Bosne i Hercegovine > Prevoznici L-P

Niskogradnja Marjanović, Prijedor

(1/5) > >>

The_Dubster:

Zanatska bb,
79101 Prijedor

www.niskogradnja-marjanovic.com

Građevinska firma, ali imaju i buseve

MAN je predobar








Eh sad tu ima još i jedan tako reći Mercedes EA koji služi kao vozilo za autoškolu i jedna 315 GT-HD, za koju nisam kakav joj je status da li je njihova ili od Bossa iz Prijedora...

Marko_BL417:
Sliku poslao kolega Borislav, a slikano je u Grčkoj

Marko NS:
Koliko buseva ima ovaj Autoprevoznik jel zna neko ?
Hvala unapred  :D

Marko_BL417:
Imaju ovog MAN-a, 2013. godište, 57 kožnih sjedišta za putnike, inače malo koji bus iz NeoMan grupe me ovako oduševi kao što me je oduševio ovaj MAN. Ako se slažu ostale kolege moderatori, mogu ponoviti slike eksterijera i enterijera od prošle godine, koje su nestale sa prošlim forumom i sa photobucketom?

Imaju još jednog kratkog Mercedesa (mislim da je kraći O340 u pitanju) koji je pripadao autoškoli Zoka iz Prijedora a prije toga kod Kvim Kompany-ja i imaju još jednu Setru 315 GT-HD ona je bila u vlasništvu prijedorskog Boss Prevoza ne znam je li sada defacto njihova jer je tad imala malu naljepnicu "Marjanović" na vratima.

The_Dubster:
Tema je spojena, jer je ranije bila jedna. Sad se vide i sjedišta ako je dovoljno.
Inače, onaj mali Merc nije 340-ka, nego je neka EA nadogradnja. Negdje sam imao i zapisano koji model tačno ali sam kao i dosta stvari zagubio :D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju