Autor Tema: Pitanja korisnika vezana za rad foruma  (Posjeta: 265588 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline nick

  • Član
  • *
  • Postova: 377
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #285 u: 10 02, 2020, 20:05:56 poslijepodne »
Pisacu ti kad budem imao malo vise vremena. 

Offline The hicMe

  • Legenda
  • *
  • Postova: 2967
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #286 u: 04 03, 2020, 22:40:47 poslijepodne »
Dobar vam je ovaj @EldinR, evo preko 4 mjeseca nije uspio da riješi problem sa brzim logiranjem na forum. Dobar mu je onaj Texas County Technical College, kakav koledž(pogledati na Google maps) takav i majstor. A što je najsmješnije, uzima 700$ za nešto što običan čovjek koji sa osnovnim znanjem oko WordPress može da uradi. A da, biće da trenutno radi na tome ali je nešto baš komplikovano pa ne može tako lako da se riješi.


Citat: The_Dubster
Nema opcije brisanja profila. Jedino da se odloguješ i zaboraviš na forum.
Kako je onda Tomo nakon zadnje svađe sa Markom uzeo i obrisao profil?
« Zadnja izmjena: 04 03, 2020, 22:43:57 poslijepodne od The hicMe »
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

Offline nick

  • Član
  • *
  • Postova: 377
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #287 u: 05 03, 2020, 12:52:05 poslijepodne »
I ja ocekujem detaljnije objasnjenje kako to da se profil ne moze izbrisati?
Ovo je forum o autobusima, nije obvjestajna sluzba

Offline EldinR

  • Administrator
  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #288 u: 09 03, 2020, 18:10:23 poslijepodne »
Dobar vam je ovaj @EldinR, evo preko 4 mjeseca nije uspio da riješi problem sa brzim logiranjem na forum. Dobar mu je onaj Texas County Technical College, kakav koledž(pogledati na Google maps) takav i majstor. A što je najsmješnije, uzima 700$ za nešto što običan čovjek koji sa osnovnim znanjem oko WordPress može da uradi. A da, biće da trenutno radi na tome ali je nešto baš komplikovano pa ne može tako lako da se riješi.


Citat: The_Dubster
Nema opcije brisanja profila. Jedino da se odloguješ i zaboraviš na forum.
Kako je onda Tomo nakon zadnje svađe sa Markom uzeo i obrisao profil?

Pozdrav hicMe :))

Znaš li da ima ona stara dobra izreka, kada mačke nema, miševi kolo vode, Jesi čuo za tu?

Da ti odgovorim ova tvoja pitanje, s obzirom da se stavljaš u ulogu vlasnika sajta i foruma.

Prvo, ne radim 4 mjeseca na forumu, radio sam manje od 7 dana, a uradio sam toliko toga, što ti ne možeš za 2 života naučiti. Ja sam žestoko siguran u svoj rad, i sa pravom ovo govorim.
Drugo, Texas County College je radi marketinga, pošto radim u Nevadi i Teksasu, redovno zaposlen u dvije Američke firme. Ako treba podrobnije objasniti zašto, nikakav problem, moja satnica je $25 dolara, za tebe uvjek dostupan.
Treće, nije tačno da je cijena $700 za najobičnije wordpress stranice, cijena je $900+. Da su najobičnije, možda i jesu, ali ljudi uredno plaćaju tako da se ne žalim. De mi reci gdje je tvoj porfolio? Vidim mene si guglao i hvala ti na tome, dižeš mi rejting.
Četvrto, ček da nastavim? Znaš li brojati više?

Srdačan pozdrav,
T:  Full Stack Wordpress, Front End Developer, Drone Services
W: https://eldinr.com - Izrada premium web stranica
C: https://eldinr.club - Premium Users Club

Offline The hicMe

  • Legenda
  • *
  • Postova: 2967
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #289 u: 09 03, 2020, 22:47:04 poslijepodne »
Pozdrav i tebi.
Znaš li da ima ona stara dobra izreka, kada mačke nema, miševi kolo vode, Jesi čuo za tu?
Priznajem dobar pokušaj da ispadneš duhovit, nažalost neuspješan. :)
Da ti odgovorim ova tvoja pitanje, s obzirom da se stavljaš u ulogu vlasnika sajta i foruma.
Ne, ne stavljam se u tu ulogu već u ulogu nekog ko je korisnik sajta kojeg ti nisi popravio do kraja.
Prvo, ne radim 4 mjeseca na forumu, radio sam manje od 7 dana, a uradio sam toliko toga, što ti ne možeš za 2 života naučiti. Ja sam žestoko siguran u svoj rad, i sa pravom ovo govorim.
Radio si manje od 7 dana, zašto? Shvatio si da ti je ovo prevelik zalogaj? Precijenio si se da možeš nešto što ne možeš? Niko ne osporava da si ti “nešto” uradio, ali to “nešto” je daleko od završenog posla. Moje znanje komentarišeš bez da ga poznaješ? Kontranapad kao pokušaj samoodbrane?
Drugo, Texas County College je radi marketinga, pošto radim u Nevadi i Teksasu, redovno zaposlen u dvije Američke firme. Ako treba podrobnije objasniti zašto, nikakav problem, moja satnica je $25 dolara, za tebe uvjek dostupan.
Dakle sam priznaješ da prodaješ muda pod bubrege? Jesam te pitao gdje radiš i koliko zarađuješ? Ne bi bilo loše da to slobodno vrijeme čekajući nekog da mu uzmeš 25$ za ništa iskoristiš pa se malo gramatički obrazuješ, piše se uvijek a ne uvjek :)
Treće, nije tačno da je cijena $700 za najobičnije wordpress stranice, cijena je $900+. Da su najobičnije, možda i jesu, ali ljudi uredno plaćaju tako da se ne žalim. De mi reci gdje je tvoj porfolio? Vidim mene si guglao i hvala ti na tome, dižeš mi rejting.
Dakle dok je ovaca bit će i vune. Džaba se nadaš “ratingu” kada sam samo kliknuo na linkove u tvom potpisu. Ti si svoj “rating” ovdje spustio do dna izjavom koja je boldana u citatu.
Četvrto, ček da nastavim? Znaš li brojati više?
Mislim da si se ti zabrojao i da ti je ponestalo “šuplje” priče. Sve vrijeme pišeš tako kao da si ti najvažnija osoba na planeti (klasično nadobudno-narcisoidno ponašanje), a svi drugi su nevažni i nebitni. Okreni se oko sebe, Zemlja se vrti oko sunca, a ne oko tebe. Dva moguća scenarija zašto “posao” nije završen su:
1. Ovo sve je bio preveliki zalogaj za tebe
2. Nisi plaćen.
Umjesto što se redovno javljaš na temu, bolje bi bilo da primjeniš znanja koja si stekao pa i da tvoj rad bude s razlogom i plaćen, ako je i plaćen, a poznajuci korisnike usluga, i to je diskutabilno. Za kraj te molim da tvoje sljedeće javljanje bude konstruktivno i bez “šuplje” priče, jer ovo što ti pišeš nije diskusija nego samo pokušaj samoreklame, nažalost neuspješan kao dosta tvojih pokušaja na ovom forumu.
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

Offline Mladen APKD

  • Mlađi član
  • *
  • Postova: 116
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #290 u: 10 05, 2020, 15:06:18 poslijepodne »
Pozdrav imam jedan prijedlog, naime posto je otvorena tema "korona virus i prevoznici" u kojoj se moze diskutovati sve u vezi novo nastale situacije (sa glavnim osvrtom na prevoznike i agencije) , nema onda potrebe diskusiju prenositi u ostale teme poput "diskusija o medjunarodnim linijama" , "aktuelno info bus biznis afere" itd. jer kad trazim jedan podatak koji sam vidio na forumu, moram pretraziti sve 3-4 teme da bih nasao

moj prijedlog je da se korisnici drze te jedne teme "korona virus i prevoznici" i da admini prebace sve te postove iz drugih tema u tu radi lakseg pracenja

Online The_Dubster

  • Administrator
  • Legenda
  • *
  • Postova: 11017
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #291 u: 11 05, 2020, 08:01:27 prijepodne »
ima smisla. Biće prebačeno sve u jednu temu što bude našao po ostalim temama.

Offline Manas

  • Vozač Autobusa
  • Legenda
  • *
  • Postova: 1143
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #292 u: 14 05, 2020, 13:43:02 poslijepodne »
Posto je na fb stranici ideja da se mijenja naslovna strana, tako je i moj prijedlog da se na forumu promijeni naslovna slika. Iskreno trenutna slika je u nekom Paint stilu, a na forumu sigurno ima clanova koji bi to uradili malo modernije.

Ovo pitanje promjene Paint naslovne strane na forumu je kao neko političko pitanje koje nikako da se pomjeri sa mrtve tacke.

Moj prijedlog je opet da se uradi malo kvalitetnije, sa kombinacijom neke stare 303jke i nove Setre npr.  :D


Online The_Dubster

  • Administrator
  • Legenda
  • *
  • Postova: 11017
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #293 u: 14 05, 2020, 17:15:01 poslijepodne »
koliko se sjećam ja sam bio pozvao da se dostave ideje, ali se ne sjećam da je bio neki odziv?

Offline rajaizsane

  • Stariji član
  • *
  • Postova: 536
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #294 u: 03 06, 2020, 13:27:18 poslijepodne »
Ja imam problem kad hoću tako na forum da se prijavim,napisem lozinku tačnu međutim uvijek izbaci da je netačna?

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk


Online The_Dubster

  • Administrator
  • Legenda
  • *
  • Postova: 11017
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #295 u: 03 06, 2020, 14:01:09 poslijepodne »
ne koristi dijalog Prijave na vrhu nego idi dole niže gdje su ovi ostali tabovi pa idi na PRIJAVA i onda će moći

Offline Dani

  • VIP
  • Član
  • *
  • Postova: 348
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #296 u: 20 06, 2020, 00:27:42 prijepodne »
Pošto su pobrisane ili zakljucane teme na koje se zelim ocitovati evo ovdje.
Svi ste u pravu - niko nije u pravu.
Nemate sta preseravati sa slikama, kvalitetama itd itd. Forum je i onako oskudan sa svim resursima, pocev od clanova pa do foto video i ostalog materijala.
Stvarno postoje neke granice ispod kojih se nebi trebalo ici sto se tice slika. Ali sad komentarisati svaku drugu sliku je sasvim bezveze kad po meni vecina toga zadovoljava kriterijume.
Pustite ljudima zadovoljstvo da podijele ono nesto za sta se potrude s drugima.
Drzite do nekog ugleda a ugled je unisten samim tim sto nema 5 aktivnih clanova na forumu.
Malo cu se ovako i direktno pojedincima obratiti.

Mate - iskreno, poznajem te, dobar si kolega, ali braaaaaate preseravas ga previse, ili budi aktivan objavljuj slike objavljuj sadrzaje bilo kog tipa, ili idi. Nemoj biti dezurni komentator i preserator za svaki sadrzaj za koji se neko potrudio trazit mane. Ako ti se ne svidja odjebes lagano i zdravo, godinama ovako nesto preseravas idem ne idem i pojavis se kada treba obezvrednjavati neciji trud kakav god on bio.

Šile (Marko) - dobar si momak, znamo se, lagano te samo upaliti, isto upaljac planes u sekundi, nekad ne razmisljas sta ces rec i napisat pa blago receno ispadnes budala dajuci ovima povoda da te onda prosipaju.  Ali isto tako i dosta pametnog znas iskopat i rec za razliku od nekih.

Raja iz Bugojna i Vakufa (prepoznace se)
Djeco samo manje pricajte i vise slikajte i sve ce bit dobro. Samo gurajte svoj fazon, slike ce bit sve bolje i bolje, a kome se ne svidja nek ne prati.
Po necijim misljenjima vi kvarite ugled foruma svojim slikama, a vi ustvari dizete ugled foruma i drzite ga iole aktivnim.
Al takvi smo mi ljudi, onog ko nam valja kudimo ko ne valja dizemo u zvijezde.

Hicme - Najpametniji ispo od svih, povuko se, a ujedno i prati, nije se odmakeo od tematike i ono sto ga zanima istrazuje i dolazi do odgovora na svoje dileme, i dok su (citaj smo) ga svi prozivali lik se povuko i osto pametniji od svih.

Administracija - us*ali ste sve sto se moglo us*at, svojim prese*avanjem, pravilima, koje kakvim glupostima ste ratjerali bruku clanova, sto je najgore, vrijednih odanih clanova, sa dobrom opremom, na cemu potencirate, nekoj kvaliteti, a u stvari je sve otislo u ku*ac.
Ako nemate vremena, i ako sve ovo radite prekok**ca, radije pogasite ovo sve, drzite se facebooka i zdravo.
Pustite ljude nek objavljuju, trude se, a vi konstantno prese*avate nesto, prvi vi jednom mjesecno objavite nesto (mozda i manje kvalitetno).
Velik je spisak onih koje ste bukvalno preseravanjem otjerali, pa samog i mene, jer sam prodo opremu i okreno se necemu drugom, ali pratim redovno i vidim kolko se*ete i podrzavate ove sto prese*avaju prozivaju i omalovazavaju druge i njihov rad.

Eto toliko od mene.

P.S.

Budite sad pi*ke pa obrisite ovaj post, ja sam screen shat uradio i imam dokaz za ono sto sam zelio, a to je iznjeti svoje misljenje. Rado cu ga djeliti sa svima.

Poslano sa mog SM-A202F koristeći Tapatalk
« Zadnja izmjena: 20 06, 2020, 21:36:31 poslijepodne od The_Dubster »

Offline Marko_BL417

  • Legenda
  • *
  • Postova: 7351
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #297 u: 20 06, 2020, 01:10:39 prijepodne »
O Dani evo i tebe

Jbg sukoba je uvijek bilo i biće, kako kažu "sto ljudi sto ćudi". Ali tvrdoglavost i nepriznavanje greške je ono što guši svaku interakciju među ljudima

Offline Marko NS

  • Legenda
  • *
  • Postova: 1825
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #298 u: 20 06, 2020, 01:57:30 prijepodne »
Da ne ispadne kako branim nekoga ili admine , ali oni nisu nikad nikome rekli nista u vezi slika osim ako ona bas nije bila za Forum.
Ovde pojedinci koji uopste ne kace slike nekoliko meseci unazad konstantno komentarisu mlade clanove i kad urade nesto kako treba ne znaju da pohvale to nego pohvale jednu stavku ali nadju devet mana.
Ali sto je najzanimljivije od svega taj gospodin nigde druge ne komentarise kako slike ne valjaju ali ima i tamo dobrog materijala za kritiku nego bas za zivo cudo to uvek samo radi ovde , kao i kad je u pitanju bilo lingvisticko pametovanje sliku sam kacio i na druga mesta ali ne samo je ovde nasao da komentarise. Jos bi dodao da ne ispadne kako branim nekoga nego samo gledam iskreno na situaciju.
« Zadnja izmjena: 20 06, 2020, 01:59:04 prijepodne od Marko NS »

Offline Manas

  • Vozač Autobusa
  • Legenda
  • *
  • Postova: 1143
    • Profil
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #299 u: 20 06, 2020, 10:45:57 prijepodne »
Moj prijedlog za ove clanove cije su slike na udaru kritika, samo postavljate i ignorisite ove pametnjakovice, administracija je tu da odluci jesu li slike za forum ili ne.  8)