Forum Info > Rad foruma

Novi logo BHBus.ba - Anketa!

(1/3) > >>

The_Dubster:
Poštovani,

Planirali smo da povodom 10. godina postojanja rada i foruma uvedemo novi logo. S tim u vezi, željeli bismo čuti Vaše mišljenje.

U ovih 10 godina smo imali jedan logo koji je samo blago redizajniran prije 5 godina prelaskom sa .net na .ba domenu i promjena boje je bila u boje zastave BiH. Sada, kada slavimo 10 godina rada i postojanja, planirali smo da možda promjenimo logo skroz na novo.

Ispod imate tri prijedloga:
- Aktuelni logo


- Novi logo 1


- Novi logo 2



Dva nova loga su samo prijedlog, grubi nacrt, ali otprilike kako je zamišljeno.
Molimo da glasate u anketi za koji ste logo i da nam date svoje mišljenje i ideje o cijelom ovom poduhvatu.Bili bismo vam jako zahvalni.

Anketa ostaje aktivna 7 dana nakon čega ćemo sabrati rezultate.

P.S. Svoje mišljenje o ovoj temi možete dati i na našoj facebook grupi.


Hare:
Meni je prvi najbolji, najprepoznatljiviji,možda da se uvedu neke sitnice na njemu,ne bih ništa mijenjao osim naravno poklona za 10togodišnjicu  ;D ;D

m_junuzovic:
Slazem se sa Haretom, ali ako se već mora mijenjati logo onda ova varijanta sa siluetom autobusa ima potencijala

Marko_BL417:
Ja sam za aktuelnu varijantu, a na anketu na fb stranici moram uložiti prigovor. Stavili ste da se glasa za Novi logo 1 i za Novi logo 2, ali ste aktuelni logo zapostavili i dali opciju da se za njega glasa samo u komentarima. Siguran sam da će "pobijediti" jedna od novih varijanti jer je ljudima lakše da odluče jednim klikom (na opciju 1 ili opciju 2), nego da za treću (aktuelnu) opciju glasaju pišući u komentare.

To potvrđuje i trenutno stanje, evo sad sam vidio, ima 193 glasa, a samo 3 komentara.

The_Dubster:
na opciji anketa imas samo dvije opcije. Zato smo napisali da u kom ostavite misljenje i glas za aktuelni

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju