Autor Tema: Pitanja korisnika vezana za rad foruma  (Posjeta: 37819 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Slavisa

• Član
  • *
Odg: Pitanja korisnika vezana za rad foruma
« Odgovori #270 u: 04 02, 2020, 14:21:01 poslijepodne »
Posto sam primjetio da je dosta slika koje sam juce objavio vec nestalo, ne znam je li do foruma ili do postimage na imgur nece tacno ne znam koji sajt vise da se koristi, jer postimage nije bas pouzdan a imgur nece...
Pa bih zamolio nekog od administracije da sve pobrise sto sam juce postavio, da opet to postavim da se vidi...

Ps. Neka neko preporuci neki sajt
« Zadnja izmjena: 04 02, 2020, 14:24:55 poslijepodne od Slavisa »
SLAVIŠA MANDIĆ

Offline The_Dubster

• Administrator
  • Legenda
  • *
« Odgovori #271 u: 04 02, 2020, 14:51:24 poslijepodne »
Ne znam u čemu je fazon al meni radi.

uglavnom, sve pobrisano osim ovih tema gdje je ispod slika diskusija, pa u ove teme ubaci slike opet a onda ćemo mi isprebacivati gdje šta treba:
http://www.bhbus.ba/forum/index.php?topic=516.msg30308#msg30308

http://www.bhbus.ba/forum/index.php?topic=1085.msg30295#msg30295

http://www.bhbus.ba/forum/index.php?topic=175.msg30294#msg30294

http://www.bhbus.ba/forum/index.php?topic=261.msg30293#msg30293

Offline Slavisa

• Član
  • *
« Odgovori #272 u: 04 02, 2020, 15:26:13 poslijepodne »
Hoću sve ću uraditi kako ste rekli, samo preko kojeg sajta jer me postimage vec odavno nervira...

Ps. Ako nije problem naznacicu brojevima kako koju sliku da stavis.
« Zadnja izmjena: 04 02, 2020, 15:33:38 poslijepodne od Slavisa »
SLAVIŠA MANDIĆ

Offline damir050

• Član
  • *
« Odgovori #273 u: 04 02, 2020, 22:43:51 poslijepodne »
Imas  stranicu  www.directupload.net  ,Ako budes imao poteskoca  jednostavno Posalji mi  PP
« Zadnja izmjena: 04 02, 2020, 22:44:46 poslijepodne od damir050 »

Offline nick

• Član
  • *
« Odgovori #274 u: 09 02, 2020, 10:43:55 prijepodne »
Kako se brise profil sa foruma?

Offline The_Dubster

• Administrator
  • Legenda
  • *
« Odgovori #275 u: 09 02, 2020, 18:34:15 poslijepodne »
Nema opcije brisanja profila. Jedino da se odloguješ i zaboraviš na forum.

Ako je u pitanju da sumnjaš na duplje profile, što je kažnjivo po pravilima foruma, pošalji mi o čemu se radi na pp.

Offline nick

• Član
  • *
« Odgovori #276 u: 10 02, 2020, 20:05:56 poslijepodne »
Pisacu ti kad budem imao malo vise vremena. 

Offline The hicMe

• Stariji član
  • *
« Odgovori #277 u: 04 03, 2020, 22:40:47 poslijepodne »
Dobar vam je ovaj @EldinR, evo preko 4 mjeseca nije uspio da riješi problem sa brzim logiranjem na forum. Dobar mu je onaj Texas County Technical College, kakav koledž(pogledati na Google maps) takav i majstor. A što je najsmješnije, uzima 700$ za nešto što običan čovjek koji sa osnovnim znanjem oko WordPress može da uradi. A da, biće da trenutno radi na tome ali je nešto baš komplikovano pa ne može tako lako da se riješi.

Citat: The_Dubster
Kako je onda Tomo nakon zadnje svađe sa Markom uzeo i obrisao profil?
« Zadnja izmjena: 04 03, 2020, 22:43:57 poslijepodne od The hicMe »
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

Offline nick

• Član
  • *
« Odgovori #278 u: 05 03, 2020, 12:52:05 poslijepodne »
I ja ocekujem detaljnije objasnjenje kako to da se profil ne moze izbrisati?
Ovo je forum o autobusima, nije obvjestajna sluzba

Offline EldinR

• Administrator
  • Novi član
  • *
« Odgovori #279 u: 09 03, 2020, 18:10:23 poslijepodne »
Dobar vam je ovaj @EldinR, evo preko 4 mjeseca nije uspio da riješi problem sa brzim logiranjem na forum. Dobar mu je onaj Texas County Technical College, kakav koledž(pogledati na Google maps) takav i majstor. A što je najsmješnije, uzima 700$ za nešto što običan čovjek koji sa osnovnim znanjem oko WordPress može da uradi. A da, biće da trenutno radi na tome ali je nešto baš komplikovano pa ne može tako lako da se riješi.

Citat: The_Dubster
Kako je onda Tomo nakon zadnje svađe sa Markom uzeo i obrisao profil?

Pozdrav hicMe :))

Znaš li da ima ona stara dobra izreka, kada mačke nema, miševi kolo vode, Jesi čuo za tu?

Da ti odgovorim ova tvoja pitanje, s obzirom da se stavljaš u ulogu vlasnika sajta i foruma.

Prvo, ne radim 4 mjeseca na forumu, radio sam manje od 7 dana, a uradio sam toliko toga, što ti ne možeš za 2 života naučiti. Ja sam žestoko siguran u svoj rad, i sa pravom ovo govorim.
Drugo, Texas County College je radi marketinga, pošto radim u Nevadi i Teksasu, redovno zaposlen u dvije Američke firme. Ako treba podrobnije objasniti zašto, nikakav problem, moja satnica je $25 dolara, za tebe uvjek dostupan.
Treće, nije tačno da je cijena $700 za najobičnije wordpress stranice, cijena je $900+. Da su najobičnije, možda i jesu, ali ljudi uredno plaćaju tako da se ne žalim. De mi reci gdje je tvoj porfolio? Vidim mene si guglao i hvala ti na tome, dižeš mi rejting.
Četvrto, ček da nastavim? Znaš li brojati više?

Srdačan pozdrav,
T:  Full Stack Wordpress, Front End Developer, Drone Services
W: https://eldinr.com - Izrada premium web stranica
C: https://eldinr.club - Premium Users Club

Offline The hicMe

• Stariji član
  • *
« Odgovori #280 u: 09 03, 2020, 22:47:04 poslijepodne »
Pozdrav i tebi.
Znaš li da ima ona stara dobra izreka, kada mačke nema, miševi kolo vode, Jesi čuo za tu?
Priznajem dobar pokušaj da ispadneš duhovit, nažalost neuspješan. :)
Da ti odgovorim ova tvoja pitanje, s obzirom da se stavljaš u ulogu vlasnika sajta i foruma.
Ne, ne stavljam se u tu ulogu već u ulogu nekog ko je korisnik sajta kojeg ti nisi popravio do kraja.
Prvo, ne radim 4 mjeseca na forumu, radio sam manje od 7 dana, a uradio sam toliko toga, što ti ne možeš za 2 života naučiti. Ja sam žestoko siguran u svoj rad, i sa pravom ovo govorim.
Radio si manje od 7 dana, zašto? Shvatio si da ti je ovo prevelik zalogaj? Precijenio si se da možeš nešto što ne možeš? Niko ne osporava da si ti “nešto” uradio, ali to “nešto” je daleko od završenog posla. Moje znanje komentarišeš bez da ga poznaješ? Kontranapad kao pokušaj samoodbrane?
Drugo, Texas County College je radi marketinga, pošto radim u Nevadi i Teksasu, redovno zaposlen u dvije Američke firme. Ako treba podrobnije objasniti zašto, nikakav problem, moja satnica je $25 dolara, za tebe uvjek dostupan.
Dakle sam priznaješ da prodaješ muda pod bubrege? Jesam te pitao gdje radiš i koliko zarađuješ? Ne bi bilo loše da to slobodno vrijeme čekajući nekog da mu uzmeš 25$ za ništa iskoristiš pa se malo gramatički obrazuješ, piše se uvijek a ne uvjek :)
Treće, nije tačno da je cijena $700 za najobičnije wordpress stranice, cijena je $900+. Da su najobičnije, možda i jesu, ali ljudi uredno plaćaju tako da se ne žalim. De mi reci gdje je tvoj porfolio? Vidim mene si guglao i hvala ti na tome, dižeš mi rejting.
Dakle dok je ovaca bit će i vune. Džaba se nadaš “ratingu” kada sam samo kliknuo na linkove u tvom potpisu. Ti si svoj “rating” ovdje spustio do dna izjavom koja je boldana u citatu.
Četvrto, ček da nastavim? Znaš li brojati više?
Mislim da si se ti zabrojao i da ti je ponestalo “šuplje” priče. Sve vrijeme pišeš tako kao da si ti najvažnija osoba na planeti (klasično nadobudno-narcisoidno ponašanje), a svi drugi su nevažni i nebitni. Okreni se oko sebe, Zemlja se vrti oko sunca, a ne oko tebe. Dva moguća scenarija zašto “posao” nije završen su:
1. Ovo sve je bio preveliki zalogaj za tebe
2. Nisi plaćen.
Umjesto što se redovno javljaš na temu, bolje bi bilo da primjeniš znanja koja si stekao pa i da tvoj rad bude s razlogom i plaćen, ako je i plaćen, a poznajuci korisnike usluga, i to je diskutabilno. Za kraj te molim da tvoje sljedeće javljanje bude konstruktivno i bez “šuplje” priče, jer ovo što ti pišeš nije diskusija nego samo pokušaj samoreklame, nažalost neuspješan kao dosta tvojih pokušaja na ovom forumu.
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

Offline Mladen APKD

• Novi član
  • *
« Odgovori #281 u: 10 05, 2020, 15:06:18 poslijepodne »
Pozdrav imam jedan prijedlog, naime posto je otvorena tema "korona virus i prevoznici" u kojoj se moze diskutovati sve u vezi novo nastale situacije (sa glavnim osvrtom na prevoznike i agencije) , nema onda potrebe diskusiju prenositi u ostale teme poput "diskusija o medjunarodnim linijama" , "aktuelno info bus biznis afere" itd. jer kad trazim jedan podatak koji sam vidio na forumu, moram pretraziti sve 3-4 teme da bih nasao

moj prijedlog je da se korisnici drze te jedne teme "korona virus i prevoznici" i da admini prebace sve te postove iz drugih tema u tu radi lakseg pracenja

Offline The_Dubster

• Administrator
  • Legenda
  • *
« Odgovori #282 u: 11 05, 2020, 08:01:27 prijepodne »
ima smisla. Biće prebačeno sve u jednu temu što bude našao po ostalim temama.

Offline Marko_BL417

• VIP
  • Legenda
  • *
« Odgovori #283 u: 27 06, 2020, 02:51:05 prijepodne »
1. U podforumu Kantić, napraviti posebnu temu za Kantić Exclusive. Kako sam shvatio to su dve firme čiji je vlasnik isti, kao što je slučaj sa Autoprevozom i Neobasom, pa oba prevoznika imaju posebnu temu (ovo bi trebalo uraditi i sa njemačkim odnosno švajcarskim dijelom firme).

2. U pravila o slikanju dodati da slike ne smiju biti pretamne ni presvijetle (preblijede) već da budu što prirodnijih boja i da se to koriguje u photoshopu ali ne pretjerano, da se djeluje previše vještački.

Offline The_Dubster

• Administrator
  • Legenda
  • *
« Odgovori #284 u: 27 06, 2020, 20:24:04 poslijepodne »
1. Pošto ima samo jedno vozilo Excluziv ne bi bio neka sreća... A ovo za njemačku i švicarsku firmu bi trebalo razmotriti... AP i Neobas nisu slični, pošto je ipak na AP više vozila.

2. Ovo ako se ne podrazumjeva dosad e onda ne znam stvarno... U svakom slučaju, ako vidimo da je nešto preblijedo ili pretamno - zna se...
« Zadnja izmjena: 28 06, 2020, 11:53:48 prijepodne od The_Dubster »