Autor Tema: Kako postaviti sliku na forum?  (Posjeta: 1912 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Marko_BL417

• VIP
  • Legenda
  • *
Kako postaviti sliku na forum?
« u: 13 02, 2019, 02:30:52 prijepodne »
Jedno od čestih pitanja je kako postaviti slike. Eh evo posebna tema u kojoj je objašnjen svaki korak i gdje konačno možete pitati sve što vas zanima u vezi ovoga. Pa najzad da počnemo

Slika se dodaje preko vanjskih servera za postavljanje slika, ja lično koristim Imgur, stoga je potrebno otići na www.imgur.com .  Odmah po otvaranju početne stranice kliknite na New Post

Zatim kliknite na Browse

Zatim odabrati sliku (ili više njih) sa svog računara. Ako slika nije u folderu koji se prvi otvorio pronađite je u drugom folderu, gdje vam je smještena u vašem računaru.

Više slika odjednom je moguće odabrati samo iz jednog foldera i njih birate pritiskom na CTRL i klikom na željene slike. Potom kliknite na Open

Pustite slike da se uploaduju. Po završetku uploada, kliknuti na strelicu u gornjem desnom uglu slike i odabrati opciju Get stare link

Kopirajte Kod za forum (BB Code)

Zalijepite ga na forum, u temu gdje želite da stavite sliku. Ako ste uploadovali više slika, copy/paste je potrebno odraditi za svaku sliku posebno

I to je to. Kad pošaljete post, vaša slika će biti tu :)

Za sva pitanja stojimo vam na raspolaganju!
« Zadnja izmjena: 13 02, 2019, 03:15:41 prijepodne od Marko_BL417 »

Offline Bzzz1

• VIP
  • Legenda
  • *
Odg: Kako postaviti sliku na forum?
« Odgovori #1 u: 30 07, 2019, 16:11:49 poslijepodne »
Imam problem:
Zelim postaviti 4-5 slika u jedan post u jednoj temi.Sve radi dok ne pritisnem “posalji”.Tad mi se forum zaledi i pojavi se meni za otvaranje nove teme.Kada pokusam reload nece forum da se ucita.Ovo je vec 4ti put da mi se ovo desava...

Offline Marko_BL417

• VIP
  • Legenda
  • *
« Odgovori #2 u: 30 07, 2019, 16:38:27 poslijepodne »
E to je i meni tako već mjesec dana. I kad zaledi ne mogu ući u forum pola sata sat

Obriši URL kod, ostavi samo IMG. Ja tako radim i onda se postave sve slike
« Zadnja izmjena: 30 07, 2019, 16:39:21 poslijepodne od Marko_BL417 »

Offline Bzzz1

• VIP
  • Legenda
  • *
« Odgovori #3 u: 30 07, 2019, 16:40:24 poslijepodne »
Hvala!