Autor Tema: Adis  (Posjeta: 953 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Adis

• Novi član
  • *
Adis
« u: 28 03, 2020, 21:14:31 poslijepodne »
Pozdrav dragi prijatelji. Kao sto i nickname kaze zovem se Adis, na prvom Forumu sam bio aktivan pod imenom Kassbohrer i evo nakon nekog vremena opet sam pozelio da se aktiviram i ucestvujem u radu Foruma. Za sebe mogu reci da sam jedan od onih koji su ispunili svoje snove, inace radim kao vozac autobusa u slovenskoj firmi Nomago, nesto vise od godine dana. To je relativno kratak period ali dosta toga se proslo, dozivjelo, vidjelo i naucilo, tako da smatram da cu moci doprinjeti ovoj nasoj zajednici. Dok skontam koji je najbolji nacin za upload bit ce i dosta slika.. 😉

Offline The_Dubster

• Administrator
  • Legenda
  • *
Odg: Adis
« Odgovori #1 u: 28 03, 2020, 21:51:08 poslijepodne »
Dobro došao prika!

Meni je jako drago da si ti jedan od par ljudi koji su rasli s nama i na kraju ispunili svoj cilj, a to je da sjednu za volan nekog od velikih momaka :D

radujemo se informacijama i slikama

Offline Marko NS

• Stariji član
  • *
« Odgovori #2 u: 29 03, 2020, 00:01:57 prijepodne »
Dobrodosao na Forum i sa moje strane, sta vas bolje sluzi novi Man ili Mercedes. Ma da vidim da ste ste sad poceli i Setre da kupujete sto mi se svidja :D

Offline Adis

• Novi član
  • *
« Odgovori #3 u: 29 03, 2020, 23:57:54 poslijepodne »
Dubster hvala ti na dobrodoslici 😊 radujem se razmjeni informacija i slika

Marko hvala i tebi 😉 o Nomagu cemo pricati detaljno u njihovoj temi a evo ovdje da odgovorim da sto se tice linijskog medjugradskog prevoza firma je vise orijentirana na Mercedes konkretno Intouro model.. a sto se tice turistickog i medjunarodnog linijskog saobracaja nedavno je stiglo 12 novih Manova.. ima i novih Tourisma, Setri, Neopkana ali u manjem broju. Ja sam imao priliku voziti oki 30 autobusa, od najstarijih i najlosijih do najnovijih i najboljih.. bit ce slike

Offline Adis

• Novi član
  • *
« Odgovori #4 u: 30 03, 2020, 13:33:59 poslijepodne »
Uz Belminovu pomoc evo moja prva slika na Forumu 😉
inace sta sam jos mislio reci o sebi, imam 27 godina, iz Vel. Kladuse sam, strastveni ljubitelj biciklizma, neozenjen ali radi se i na tome hehe

« Zadnja izmjena: 30 03, 2020, 13:36:43 poslijepodne od Adis »

Offline Surinam

• Mlađi član
  • *
« Odgovori #5 u: 30 03, 2020, 14:38:42 poslijepodne »
Adise, kako služr novi Man-ovi, ustvari šta im je najveća vrlina, a šta mana?
Koja je potrosnja goriva?

Offline The_Dubster

• Administrator
  • Legenda
  • *
« Odgovori #6 u: 03 04, 2020, 19:33:08 poslijepodne »
Pošto se kolega Adis malo pati preko mobitela jer još nema pristup laptopu/PC a ima dosta materijala zamolio me je da u njegovo ime postavim to dok se on ne osposobi.

Tako da ste upoznati i neću pisati izvore, jer izvor je Adis kako slika tako i teksta koji ide uz slike.