Autor Tema: PJ Grude/Čapljina - Razno/Diskusije  (Posjeta: 26624 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline FFBikerSa

  • Novi član
  • *
  • Postova: 7
  • TripAdvisor Destination Expert
    • Profil
Odg: PJ Grude/Čapljina - Razno/Diskusije
« Odgovori #15 u: 17 05, 2022, 13:47:40 poslijepodne »
Meni stvarno nije jasna neposlovnost Autoherca Grude (i Autotransporta Ljubuški - u krajnjem slučaju su oba poduzeća članovi iste grupacije), kao i Turističke zajednice HNK/Ž, da linija Čapljina - Ljubuški saobraća samo radnim danom, ne i vikendom, i ovako rijetko, i da nije uopće koordinirana ni sa vremenima dolaska i odlaska voza Sarajevo - Mostar - Čapljina, kao ni sa autobusima Mostar - Čapljina i Mostar - Ljubuški:



kao i da se na stranicama Turistične zajednice ne može pronaći nikakve informacije za turiste koji dolaze u Mostar, željeli bi posjetiti vodopad Kravice, a ne raspolažu vlastitim prijevozom niti žele (ili si mogu priuštiti) da iznajme rent a car ili uplate neki organizirani aranžman za izlet. Isto važi i za one koji bi iz Mostara do Blagaja, Počitelja, Stoca, Međugorja.

Pa ne očekuju valjda da će netko tko nije iz Mostara (ili iz BiH) i ne poznaje naš jezik, kopati po stranicama Mostar Bus-a, pretraživati redove vožnje na stranici Federalnog ministarstva prometa i komunikacija, ili onoj Ministarstva prometa i veza HNK/Ž (na kojoj su, usput, najsvježiji oni iz 2017. godine)???

Ja lično često dajem savjete ovog tipa na Trip Advisor-u - ali šta reći ljudima? Ni autobusni kolodvor Mostar Istok ni Zapad nemaju vlastite stranice sa informacijama.

TripAdvisor Destination Expert za Bosnu i Hercegovinu

Online The_Dubster

  • Administrator
  • Legenda
  • *
  • Postova: 11016
    • Profil
Odg: PJ Grude/Čapljina - Razno/Diskusije
« Odgovori #16 u: 17 05, 2022, 15:09:18 poslijepodne »
apsolutno si u pravu.
Nažalost, informatizacija nam nije jača strana. Zapravo, ni davanje pravovremene informacije nam nije jača strana, kamo li da je sve "na dohvat ruke" preko mobitela i slično...

Kasnimo, kasnimo...

Offline MAN464

  • Član
  • *
  • Postova: 380
    • Profil
Odg: PJ Grude/Čapljina - Razno/Diskusije
« Odgovori #17 u: 17 05, 2022, 17:42:55 poslijepodne »
Prosto je ko pasulj . Takva je struktura da putnika ima radnim danima i to su sve mislim srednjaškola i radnici vikendom nema i zato i ne voze . A sto se tice linije za Sarajevo imas polazak Grude - Sarajevo vozi ga APB Mostar , a povezanosti s vlakom ne mogu govoriti jer ne znam o stanju zeljeznice u BiH nista ali je linija napravljena uzimajuci u obzir gode navedene putnike .

Offline FFBikerSa

  • Novi član
  • *
  • Postova: 7
  • TripAdvisor Destination Expert
    • Profil
Odg: PJ Grude/Čapljina - Razno/Diskusije
« Odgovori #18 u: 17 05, 2022, 19:27:39 poslijepodne »
Ma znam ali da se bar u ljeto ne bi mogao organizirati u subotu i nedjelju npr polazak iz Mostara za Ljubuški preko Čapljine i stajanjem u Kravicama, i povratak popodne??? Pa bilo bi sigurno interesa i domaćih koji bi se htjeli okupati tamo, a kamoli da ne spominjemo turiste sa strane.

Ili da ta linija saobraća samo Čapljina - Ljubuški (i to tako da bude prilagođena vremenu dolaska vlaka ujutro u Čapljinu i odlaska popodne), kao i busevima Mostar - Čapljina i Mostar - Ljubuški


Zabranjeno je citiranje zadnjeg posta.
Moderator: Slavisa
« Zadnja izmjena: 17 05, 2022, 22:01:54 poslijepodne od Slavisa »
TripAdvisor Destination Expert za Bosnu i Hercegovinu

Offline The hicMe

  • Legenda
  • *
  • Postova: 2966
    • Profil
Odg: PJ Grude/Čapljina - Razno/Diskusije
« Odgovori #19 u: 09 12, 2022, 11:08:42 prijepodne »
Prebačena je i još jedna Crobus Zora na BiH table jesenas
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!