Autor Tema: Crna hronika  (Posjeta: 269217 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline akz

  • Mlađi član
  • *
  • Postova: 201
    • Profil
Odg: Crna hronika
« Odgovori #750 u: 17 11, 2022, 05:31:11 prijepodne »
Nema uopće ovo veze s crnom kronikom. Tko zna Zagreb, zna da i automobili nemaju što raditi u ovom djelu Ilice, kao i na TBJJ. Ovo sve je rađeno u kontroliranim uvjetima, jer je riječ o snimanju filma Canary Black koji se ovih dana snima u Zagrebu.

Offline The_Dubster

  • Administrator
  • Legenda
  • *
  • Postova: 11064
    • Profil

Offline Marko_BL417

  • Legenda
  • *
  • Postova: 7350
    • Profil
Odg: Crna hronika
« Odgovori #752 u: 23 11, 2022, 22:38:17 poslijepodne »
Odatle se selimo se na sjeverozapad, iako je video relativno star, da se vidi kako izgleda požar na električnom autobusu

https://www.youtube.com/watch?v=5r-yN8SugWM

Offline The_Dubster

  • Administrator
  • Legenda
  • *
  • Postova: 11064
    • Profil
Odg: Crna hronika
« Odgovori #753 u: 24 11, 2022, 07:36:21 prijepodne »

Offline Marko_BL417

  • Legenda
  • *
  • Postova: 7350
    • Profil
Odg: Crna hronika
« Odgovori #754 u: 27 11, 2022, 02:53:52 prijepodne »
Jedna osoba poginula na autoputu Zagreb - Beograd

Sudarili se automobil, kamion i autobus (vjerovatno gradski Citaro meni nepoznatog vlasnika)

https://dnevnik.hr/vijesti/crna-kronika/u-prometnoj-nesreci-na-autocesti-a3-sudjelovala-tri-vozila---753548.html

Offline rajaizsane

  • Stariji član
  • *
  • Postova: 537
    • Profil
Odg: Crna hronika
« Odgovori #755 u: 27 11, 2022, 13:05:55 poslijepodne »
Stravična scena na autobuskoj stanici u Sanskom Mostu. Autobus je udario u ženu koja je od zadobijenih povreda preminula.

https://www.inmedia.ba/autobus-udario-zenu-preminula-od-povreda/

Offline The_Dubster

  • Administrator
  • Legenda
  • *
  • Postova: 11064
    • Profil
Odg: Crna hronika
« Odgovori #756 u: 27 11, 2022, 14:46:35 poslijepodne »
čiji je autobus, nikako da skontam?

Offline rajaizsane

  • Stariji član
  • *
  • Postova: 537
    • Profil
Odg: Crna hronika
« Odgovori #757 u: 27 11, 2022, 15:14:10 poslijepodne »
Medaturs
https://www.inmedia.ba/uzasna-nesreca-u-sanskom-mostu-promet-je-blokiran/

Sad pitanje za vozače autobusa, pošto je na pješačkom da li je moguće da vozač nije vidio ( mrtvi ugao ) ili nepažnja?
Kad dolaze iz ovog smjera moraju skrenuti za 180 stepeni da udju na stanicu

Online Manas

  • Vozač Autobusa
  • Legenda
  • *
  • Postova: 1151
    • Profil
Odg: Crna hronika
« Odgovori #758 u: 27 11, 2022, 22:49:11 poslijepodne »
Po ovome sto se vidi, vozac je mogao uociti pjesaka vrlo lako, e sad pitanje je li pjesak pretrcavao pa vozac nije stigao reagovati, il pak vozac nije obracao paznju, u kakvom je stanju bio pjesak itd itd. Uglavnom mnogo teska situacija za vozaca autobusa.


Online Manas

  • Vozač Autobusa
  • Legenda
  • *
  • Postova: 1151
    • Profil
Odg: Crna hronika
« Odgovori #760 u: 05 12, 2022, 23:23:19 poslijepodne »
Video/ Trenutak sudara tramvaja i autobusa u Istanbulu u kojem su povrijeđene 33 osobe

https://sarajevskasehara.com/2022/12/video-trenutak-sudara-tramvaja-i-autobusa-u-istanbulu-u-kojem-su-povrijedene-33-osobe/

Online Manas

  • Vozač Autobusa
  • Legenda
  • *
  • Postova: 1151
    • Profil
Odg: Crna hronika
« Odgovori #761 u: 06 12, 2022, 20:41:53 poslijepodne »

Offline Adis

  • Mlađi član
  • *
  • Postova: 191
    • Profil
Odg: Crna hronika
« Odgovori #762 u: 11 12, 2022, 22:04:04 poslijepodne »
Sto se tice nesrece Medatursa u Sanskom Mostu, za volanom je bio gazda koji je inace rodom iz Kljuca, to je bila prva Setrina voznja na toj liniji nakon uvoza iz Njemacke, i u Kljucu mu je neko razbio lijevo sofersko staklo i staklo na vratima.. zbog toga je morao staviti najlonske folije da bi bus dovezao nazad u Sloveniju.. moguce da su mu te folije zasmetale, u svakom slucaju koliko god pjesaci sami bili neoprezni pjesacki prelaz je ZAKON i tu su uvijek zasticeni u ovakvim situacijama.. od kolege koji je pricao s njim sam saznao da pojma nema otkud se zena pojavila i iz kojeg pravca i pod kojim uglom mu je dosla.. aaucssce porodici poginule a istp tako ja iskreno zelim da kolega uspije prebroditi ovaj teski psihicki sok koji je dozivio.. ne daj Boze.. 😢😢😢 koliko teskih situacija se izbjegne na cesti, koliko zivota mozda spasi, i onda kada se najmanje nadas, na mjestu na kojem si bio 1000 puta desi se takvo nesto..

Prije par dana Arriva i Flixbus su imali bliski kontakt na AP Ljubljana, inace i za vozace i za putnike daleko najslabija stanica u Sloveniji.. pravo je cudo sto se tu cesce ne desavaju tragedije poput ove u Sanskom Mostu.. 😢 slikao kolega iz busa, zato je slika losija..

screenshot

Offline DWProski

  • Mlađi član
  • *
  • Postova: 104
    • Profil
Odg: Crna hronika
« Odgovori #763 u: 11 12, 2022, 22:26:41 poslijepodne »
Usudio bih se reći da je AP Kranj podjednako loš, ako ne i gori od AP Ljubljana, barem iz pogleda putnika.

Offline Marko_BL417

  • Legenda
  • *
  • Postova: 7350
    • Profil
Odg: Crna hronika
« Odgovori #764 u: 11 12, 2022, 22:50:54 poslijepodne »
Što se tiče zakona, zakon je jasan - pješak smije stupiti na kolovoz tek kad se uvjeri da to može učiniti na bezbjedan način. Ja kad sam sam i pretrčavam i prelećem cestu (za pretrčavanje 6+6 traka gradskog autoputa u Dubaiju trebaš bit prilično hrabar ali i imati izvrsnu procjenu), ali kad vodim sestru iz vrtića, čekam da auto stane na jednoj strani pa na drugoj strani, pa tek onda krenemo. Dakle čekati bezbjedan prelazak pa tek onda stupiti na prelaz, a ne ko muha bez glave ni lijevo ni desno nego "ko ih šiša, ja sam na pješačkom, ima da stane" - zbog njih ispaštaju nedužni vozači

Što se tiče ove nezgode, šta reći, splet nesretnih okolnosti, što kažeš to je šok za vozača, i da je najčistiji, i da nije kriv, da je zakon 100% na njegovoj strani, ostade mu ta slika u glavi, sama pomisao da na to da je neko poginuo pod njegovim točkovima mogu misliti kako mu je. Je*eš i zatvor, dobio kaznu 3 godine ili 30, dovoljno mu je da to čitav život ima na pameti.
« Zadnja izmjena: 11 12, 2022, 22:55:55 poslijepodne od Marko_BL417 »