Novi Postovi

 Str: [1] 2 3 ... 10
2
Autobusi generalno / Odg: Autobuske legende
« Zadnji post od The_Dubster u Danas u 07:53:28 »
Super knjiga.
Mislim da ima odličnih slika :)
3
Setra / Odg: Setra serije 500
« Zadnji post od Marko NS u Jučer u 23:57:57 »
Veliko hvala gospodi iz Daimler Busa Stans koji su organizovali prezentaciju ovog vozila i koji su dozvolili slikanje :)
Jedna od zanimljivosti je da se od Setre 510 LE do Setre 518 LE mogu naruciti vozila sa 3 vrata. Jos jedna stvar je da vozilo uzivo mnogo lepse izgleda nego sto je na slikama. I jos jednom Hvala ljudima iz Setre :)








4
Autobusi generalno / Odg: Autobuske legende
« Zadnji post od Servistrans_belmynn u Jučer u 21:41:20 »
Nisam bio siguran u koju bi temu ali eto neka ovdje. Danas sam na pijaci kupio knjigu sa svim njemačkim autobusima od 1895 do 1996. Zanimljivo je čak da sam dobio i originalni račun iz 96-te, kada je ova knjiga plaćena 98 njemačkih maraka. Ako vam bude zanimljivo mogu poslikati dosta autobusa ali evo za početak mališani, karoseristi koji nisu svrstani u posebne proizvođače













5
Prevoznici E-K / Odg: Jukić, Žepče
« Zadnji post od The hicMe u Jučer u 21:15:58 »
Idući put kad ga vidis obrati paznju na relacijsku tablu pa da riješimo gdje je prodan :)
6
Prevoznici E-K / Odg: Jukić, Žepče
« Zadnji post od makljen1123 u Jučer u 20:34:12 »
Ja ga vidio sa Lukicevom naljepnicom u Novoj Topoli
7
Autobusi generalno / Odg: Oglasi za posao
« Zadnji post od The hicMe u Jučer u 20:03:31 »
Oglas za prijem u radni odnos Firma Ljaljic Turs Pj Vares  prima 5 vozača autobusa.Plata od 2000 KM do 2500 KM.Potrebno da vozac posjeduje:- D1 I D kategoriju - Kartica vozača za digitalni tahograf Prijave na :email: ljaljicvares@hotmail.com Broj 061 168 533 / 032 843 840
8
Prevoznici E-K / Odg: Jukić, Žepče
« Zadnji post od The hicMe u Jučer u 19:25:55 »
Prodan je čovjeku koji vozi za Bakal Turing, provjerena informacija, moguce da je sad kod Lukića ili da ga je Lukić jedno vrijeme registrovao na Bakal zbog posla.
9
Prevoznici A-Đ / Odg: Bregava trans, Mostar
« Zadnji post od O303_fan u Jučer u 17:34:54 »
a za ove je izgleda game over


Zamoljen sam iz firme da napišem demant na ovu sliku - Otoyol ipak nije završio svoj radni vijek :)Oba Otoyola su aktivna i prebačena su u Konjic bus. Također, tamo je završio i jedan Turq II.
Dva MANa koja su bila u KB su bila samo u najmu, ali su i dalje u vlasništvu Bregave. Jedan će se vratiti, a drugi vjerovatno produžiti najam u KB.
Također, zahvaljujući direktno firmi uspjeli smo srediti i vp u prvom postu.

Jedan od tih MAN-ova što si spomenuo je "očerupan" u Konjicu, vidi se sa M17 ceste preko puta Hife.
10
Prevoznici L-P / Odg: Neretva Bus, Konjic
« Zadnji post od O303_fan u Jučer u 17:24:31 »
Nisam siguran. U mom je gradu. Viđao sam ih prije korone, a sad ih (vjerovatno) nema. Ako nađem bilo kakve informacije, odgovorit ću.
 Str: [1] 2 3 ... 10