Autor Tema: Tomo  (Posjeta: 9576 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

tomo

  • Gost
Tomo
« u: 03 06, 2018, 20:54:15 poslijepodne »
Nema neke posebne potrebe za predstavljanjem, znamo se već godinama, što s nekima privatno, što online.... Šaljem Vam svima velike pozdrave

Offline The_Dubster

  • Administrator
  • Legenda
  • *
  • Postova: 11017
    • Profil
Odg: Tomo
« Odgovori #1 u: 03 06, 2018, 21:11:38 poslijepodne »
Živiš san... :D

Sretno :D

tomo

  • Gost
Odg: Tomo
« Odgovori #2 u: 03 06, 2018, 21:17:52 poslijepodne »
I sad trenutno, baš uživam :)

Offline mate

  • Legenda
  • *
  • Postova: 3986
    • Profil
Odg: Tomo
« Odgovori #3 u: 03 06, 2018, 21:47:12 poslijepodne »
Jaro zaboravi ti nas sve ;D Nadam se da pratis sto ti se desava kod jarana u ČZM VU, i deder malo slika u vas u Njemačka ;D ;D

Online Djordje380

  • Mlađi član
  • *
  • Postova: 149
    • Profil
Odg: Tomo
« Odgovori #4 u: 04 06, 2018, 15:22:34 poslijepodne »
Srecno Tomo

Offline mate

  • Legenda
  • *
  • Postova: 3986
    • Profil
Odg: Tomo
« Odgovori #5 u: 10 08, 2019, 22:49:29 poslijepodne »
Vrlo zanimljiva situacija sa ovim guranjem Nomaga na EU tržište i probojem ovih nadasve zanimljivih linija sa aspolutno neinteresantnim polascima.... Mala korekcija, nisu baš ne zanimljivi polasci, ali očigledno je da je opet udar samo na ciljano tržište Munchen - kao i Črnja sa jutarnjim polaskom.... eh... pa tu se sad veže veza....
Smrduckalo je tu meni pomalo u startu, ali ok.... start -up....go ... Međutim previše je dodirnih točaka, samo se pomalo linija po linija zamjenjuje onaj tzv. Eurolines iliti Touring Croatia sa nekim malo izmjenjivim polascima, ali svi šuruju jedan sa drugim, ne mo'š kupit kartu kod jednog, a da ti u isti sistem ne uleti i ponuda tog istog, ali pod nazivom ponuđača linije za kojeg kartu i tražiš....Pa su se tako očigledno Dr. Nomago i Dr. Živago, ovaj Croatia bus ušemili....naravno s njima već spavaju Čazmatrans i Arriva, pa kad kome šta uleti.... barem što se Njemačke tiče :D Bit će tu još zanimljivih ljetnih večeri....

Pise Frankfurt - Pula 🙃



Evo i jedna fotka od jucer, inace jako losa, ispod svakog meni zadovoljavajuceg standarda, unaprijed kazem da ne bi bilo opet nekih prozivki iz "nekih zemalja" ... i ne bih to objavio, ali evo pregledao sam preventivno postove, u historiji nisam nasao jos ovaj Tourismo reg.oznaka Lj-50 GZM
 Inace uhvatio ne bih ni ovo da se srecom nije zapalio kamion na A8 jucer kod Laichingena.....

Jarane (koji si zaboravio napacenog druga kad si oso u D), navodno se i Črnja nesto spekulira u kombinacijama Nomago/Touring, a sad su posvećeni i Blabla busu (voze Munchen - Paris)...Iz Zagreba ima nekoliko polazaka za Njemacku, voze Brioni i Janezi, Brioni imaju liniju ZG - Bratislava - Munchen, cak nam i zemo NeValjavac pegla s novim Coachom...
A sto se tice same slike, psi laju karavne prolaze, s obzirom na uvjete slikanja, nitko ne smije prigovoriti, zalosno je kad nekome tako slika ispadne kad bus stoji na mjestu...
Uzivaj i nadam se da cemo popiti nesto na VJ ove godine...

tomo

  • Gost
Odg: Tomo
« Odgovori #6 u: 10 08, 2019, 23:15:27 poslijepodne »
Nisam ja nikog zaboravio, a o tom potom, znas gdje me mozes kontaktirati, stovise imamo mnogo jos nekih tema.... toliko o funkcioniranju foruma..... evo ni  forum mi ne dozvoljava da ti posaljem pp, kao ni tebi Geldtasche da platiš ćevape..... 😂😂😂😂😂🙃😂😂🙃🙃🙃
« Zadnja izmjena: 10 08, 2019, 23:37:08 poslijepodne od tomo »

Offline akz

  • Mlađi član
  • *
  • Postova: 201
    • Profil
Odg: Tomo
« Odgovori #7 u: 11 08, 2019, 07:50:27 prijepodne »
Kolega, odlicne slike, i odlicno objasnjeno kako trebaju mladi raditi. Svaka cast i pozdrav iz vreve ZGa :D
« Zadnja izmjena: 11 08, 2019, 07:51:32 prijepodne od akz »