Autor Tema: Chat tema  (Posjeta: 82492 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline mate

  • Legenda
  • *
  • Postova: 4222
    • Profil
Odg: Chat tema
« Odgovori #240 u: 15 11, 2022, 08:43:53 prijepodne »
Pošto ovdje svi vole dojave...još samo čekam one kladioničarske ;D...evo jedne i od mene onda

https://druga.aba-liga.com/calendar/22/2/

Turnir ABA2 lige igra se od 21.11 do 27.11 u Sarajevu, sve tekme se igraju u SD Goran Čengić Novo Sarajevo. 14 klubova je u ligi, dakle barem 10-12 buseva će biti tu, pa kome bude zgodno, neka poprati

Offline The_Dubster

  • Administrator
  • Legenda
  • *
  • Postova: 11176
    • Profil
Odg: Chat tema
« Odgovori #241 u: 15 11, 2022, 09:20:33 prijepodne »
hvala za javljanje.
pretpostavljam da će svi biti smješteni na Ilidži uglavnom, pa vjerovatno ćemo pohvatati nešto od toga :)

Offline rajaizsane

  • Stariji član
  • *
  • Postova: 537
    • Profil
Odg: Chat tema
« Odgovori #242 u: 04 12, 2022, 17:33:08 poslijepodne »
Pitanje za članove iz Hrvatske. Da li primaju u buticima po Zagrebu eure ili samo kune?

Offline amfan

  • Mlađi član
  • *
  • Postova: 161
    • Profil
Odg: Chat tema
« Odgovori #243 u: 04 12, 2022, 17:45:29 poslijepodne »
Ne, euro je valuta tek od 1. 1.


Offline The_Dubster

  • Administrator
  • Legenda
  • *
  • Postova: 11176
    • Profil
Odg: Chat tema
« Odgovori #245 u: 12 12, 2022, 15:54:42 poslijepodne »
vozači ispravno postupili 120% nema šta, pa čak imaju i putnici koji su spremni svjedočiti, a ova se umislila da je baš toliko jaka i javna ličnost...

Offline mate

  • Legenda
  • *
  • Postova: 4222
    • Profil
Odg: Chat tema
« Odgovori #246 u: 28 12, 2022, 21:13:44 poslijepodne »
Opet ja moram malo "oprat" raju ali i dati savjete...

Naravno radi se o gužvama, koje nitko ne poprati kako spada, a mogućnosti su višebrojne. Samo aj sad imate još vremena i fore za eventualno ispraviti nedostatke.

Prvo, dolazak raje sa Zapada za blagdane ste propustili u većoj mjeri, a uz kašnjenja, bilo je i dosta biseva.
Nadalje prva prilika za ispravak je doček Nove Godine, gdje su se već dns mnogi zaputili i u Sarajevo. Pr. agencija Brod Tours ima 7 autobusa za doček NG u Sarajevu, standardno Sarajevo je i ove godine dosta tražena destinacija. Većina grupa je od 30.12 u SA, a neke su i od 29. pa i od 31.12, a trasa dolaska u SA sa sjevera ovisi od agencije do agencije.
Druga prilika za hvatanje gužve je povratak raje na Zapad, ali ne odmah 1.1., nego u vikendu 7. - 8.1.23. Vratite se nekoliko godina unazad i samo pogledajte pr. Semirov report iz Tuzle što su znali Globtour i Kantić imati. S obzirom na veliki broj putnika u dolasku za praznike, vjv će i slika na povratku biti na tragu tipa iz perioda 2018.-2020.godine.

Ako koga zanima što detaljnije, neka slobodno pita

Offline The_Dubster

  • Administrator
  • Legenda
  • *
  • Postova: 11176
    • Profil
Odg: Chat tema
« Odgovori #247 u: 28 12, 2022, 23:11:57 poslijepodne »
Danas ispred Hillsa Potočki sa jako lijepim plavim Citylinerom, a danas sam se vozio na dionici Zenica - Sarajevo i nisam vidio ni jednog busa iz susjedne nam Hrvatske...

A što se tiče pranja - u svoje ime kažem da jedva čekam petak 16 sati da se otisnem doma i na miru uvežem par dana. Ne pada mi na pamet da po ovako poganom zraku idem se naganjat ko nekad za slike. Imam sad prečih stvari u životu. Ako šta naleti naleti, al da se idem ganjat po parkinzima... no :)

Offline Marko NS

  • Legenda
  • *
  • Postova: 1863
    • Profil
Odg: Chat tema
« Odgovori #248 u: 29 12, 2022, 04:00:05 prijepodne »
Inace ne volim stvarno nikog da kritikujem ali moram da se slozim sa Matom, da nije njega i Belmina pola prinova sa Bih prostora ne bih ni bilo uslikano. Jedino on i Belmin sto isprate guzve , steta sto mladji clanovi ne idu na stanice kad im se javi kao ovde kad su jaki vikendi. Mnogi vise vole da slikaju gradske buseve ali ni turisticki ne ujedaju kao ni gradski  :D
Ne zelim nikog da kritikujem znam da su svi zauzeti od starijih ali makar mladji clanovi kad nadju vremena mogli bi nekad nesto da uslikaju. I sam sebe prvo da kritikujem i ja sam izuzetno zakazao u zadnjem periodu sto se tice kacenja slika i ako ih imam dosta  ;D

Offline mate

  • Legenda
  • *
  • Postova: 4222
    • Profil
Odg: Chat tema
« Odgovori #249 u: 29 12, 2022, 07:42:36 prijepodne »
Adnan - uhvatio se kancelarije i boli ga patka što neki rade i 31.12, a i 1.1. ;D
Šalu na stranu, normalno da je familija prioritet, još kad imaš i nasljednika ;)
Moj post je bio čisto da se neke potakne na djelovanje, a ne na kuknjavu kad sve prođe. Možda još netko bude u SA u tim danima, ne mora sve pasti na Adnana, a bit će i gužve u drugim dijelovima BiH, nije BiH samo Sarajevo

Offline The_Dubster

  • Administrator
  • Legenda
  • *
  • Postova: 11176
    • Profil
Odg: Chat tema
« Odgovori #250 u: 29 12, 2022, 08:32:27 prijepodne »
... a slažem se da nove generacije nisu na nivou kojem smo mi bili u naš vakat hahahaha

valjda drugačija klima i okruženje te interesi...
btw. moj 9000. post na forumu :D
« Zadnja izmjena: 29 12, 2022, 15:58:12 poslijepodne od The_Dubster »

Offline Busfahrer

  • Vozač Autobusa
  • Član
  • *
  • Postova: 340
    • Profil
Odg: Chat tema
« Odgovori #251 u: 29 12, 2022, 08:39:35 prijepodne »
Da li je neko upratio kakva je situacija bila u prosli petak/subotu, tj ko je imao najvise autobusa iz Njemacke?

Offline mate

  • Legenda
  • *
  • Postova: 4222
    • Profil
Odg: Chat tema
« Odgovori #252 u: 29 12, 2022, 09:22:28 prijepodne »
... a slažem se da nove generacije nisu na nivou kojem smo mi bili u naš vakat hahahaha

valjda drugačija klima i okruženje te interesi...

A jbg vidiš i sam kakvo je vrijeme došlo, mladoj gardi se ništa ne da, jedva da ufotkaju nešto, a da obrade sliku kako spada - 0 bodeva. Srećom pa i tu ima izuzetaka, jer Doki i Slaviša mogu mladoj gardi biti ogledan primjerak kako se ovo treba raditi.

@busfahrer - koliko sam upratio svi su imali pojačano, ali mislim da je najviše standardno imao Kantić, ali i Halilović je bio dosta jak. Od ostalih tradicionalno prema Hercegovini Livno Bus i Ćićko. Globtour je u slobodnom padu, te mislim da nije ni sjena onoga iz blagdana 2018. i 2019.godine. CTS i Biss bi sigurno više imali da nisu pod Flix sistemom. Ugodno iznenađenje je i Usora koja je i u četvrtak i u petak iz D krenula s 2 puna busa, kao i Kantić Line koji je uzeo i Karupovićevog N1216 za potrebe linije iz D

Offline Marko_BL417

  • Legenda
  • *
  • Postova: 7350
    • Profil
Odg: Chat tema
« Odgovori #253 u: 29 12, 2022, 10:35:46 prijepodne »
Hvala na obavještenju, ja možda popratim vanredne u BL

Offline Surinam

  • Član
  • *
  • Postova: 451
    • Profil
Odg: Chat tema
« Odgovori #254 u: 29 12, 2022, 15:12:11 poslijepodne »
Sutra bi iz Banja Luke trasom Koridora moglo biti fino putnika, na polascima od 9h do 14h. A možda i poslije za Ns i Bg preko Hrvatske
Pa ako ko bude u prilici da uslika ponešto...